|
|
کدخبر: ۱۷۹۳۵۶

ویدیویی که در ادامه خواهید دید، چگونگی حل شدن قرص ها در آب را به تصویر می کشد. این کلیپ کوتاه و جالب، به صورت ماکرو تهیه شده و بنابراین تمام جزئیات در آن نمایان است. شما با دیدن آن در خواهید یافت که قرص ها چگونه به سیستم بدن شما وارد می شوند و روی بیماری تان تاثیر می گذارند.

به گزارش امیدنیوز به نقل از وبسایت روزیاتو سرما خوردگی از آن جمله مواردی است که تمام افراد با آن درگیر بوده و آن را تجربه کرده اند. در چنین مواردی، پزشکان برای ما داروهای مختلفی تجویز می کنند که می توان پر مصرف ترین آن ها را قرص ها دانست. قرص ها همراه با یک لیوان آب میل شده و وارد سیستم گوارشی بدن می گردند. بسیاری از ما تنها همین کار را انجام می دهیم و به فرایند حل شدن قرص ها در بدن خود توجهی نداریم. اما شبیه سازی این مسئله می تواند برای هر کسی جذاب و جالب باشد.

ویدیویی که در ادامه خواهید دید، چگونگی حل شدن قرص ها در آب را به تصویر می کشد. این کلیپ کوتاه و جالب، به صورت ماکرو تهیه شده و بنابراین تمام جزئیات در آن نمایان است. شما با دیدن آن در خواهید یافت که قرص ها چگونه به سیستم بدن شما وارد می شوند و روی بیماری تان تاثیر می گذارند. از شما دعوت می کنیم ویدیو را ببینید و لذت ببرید.

برای مشاهده کلیک کنید.

ارسال نظر

پربیننده ترین