|
|
کدخبر: ۱۷۹۵۱۸

اسلحه ای مجهز به سیستم WiFi در حالی توسط یک شرکت اسلحه سازی امریکایی سخته شده است که این کمپانی اسلحه سازی جدیدترین و پیشرفته ترین محصول خود را به بازار عرضه کرد. این اسلحه پیشرفته که به نشانگرهای رایانه ای، لیزر و وای فای مجهز است، احتمال خطا را حتی برای کاربران عادی نیز، تا صفر کاهش می دهد.

به گزارش امیدنیوز - ساخت اسلحه ای مجهز به سیستم WiFi در حالی مورد توجه قرار گرفته است که تا به امروز تفنگ ساخته شده نوعی سلاح گرم دستی و انفرادی به حساب می آیند که شلیک کردن و نشانه گیری دقیق هدف مهارت خاصی را می طلبد اما شرکت آمریکایی ترکینگ پوینت از نوعی تفنگ پیشرفته رونمایی کرده است که برای همیشه بی دقتی در شلیک را به فراموشی می سپارد.

میدان دید و هدف‌گیری اسلحه ای مجهز به سیستم WiFi کاملا رایانه‌ای است و این اسلحه عجیب مجهز به نرم افزارهای هدف‌گیری و سیستم مسافت یاب لیزری است و البته یک عینک مخصوص هم برای این اسلحه در نظر گرفته شده است که فرد دیگر نیازی ندارد که حتما به هدف نگاه کند و حتی با نگاه کردن به پشت سر هم می تواند هدف را بزند.

تجهیزات کامپیوتری این اسلحه به منظور نشانه‌گیری بسیار دقیق تعبیه شده است. کاربران مبتدی نیز به راحتی می‌توانند با این اسلحه به هدف مشخص شلیک کنند چرا که این سلاح مجهز به سامانه وای فای بوده و قادر است که مختصات هدفگیری و تاریخ شلیک را ثبت کند.

برای مشاهده کلیک کنید.

ارسال نظر