|
|
کدخبر: ۱۷۹۵۹۸

امروز دور سوم مناظره‌های انتخاباتی از صدا‌و‌سیما پخش می‌شود. با‌توجه به مدت زمانی که از تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری می‌گذرد احتمالا تعداد زیادی از هموطنان ما خود را به شناخت نامزد اصلح یا صالح یا مصلح، مسلح کرده و در صلح و آرامش و بدور از اصلاحات صلاح مملکت را دوباره به خسروان بازمی‌گردانند.(کواکبیان به احترام کلاه از سر برمی‌دارد) ما هم برای آگاهی و کمک به آن عده کمی که هنوز شناخت پیدا نکرده‌اند و راه‌هایی برای شناخت نامزد اصلح یا صالح یا هر چه که هست می‌خواهند، پیشنهاد می‌دهیم. به امید آن که بیشتر دقت کنید.

به گزارش امیدنیوز - طیبه رسول زاده در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت؛

روش شنگول و منگول و حبه انگور: اگر نامزدی برای تبلیغ به پشت در خانه شما آمد ابتدا از او بخواهید لباس‌هایش را به شما نشان دهد. اگر از پشت آیفون دیدید که کاپشن کرم رنگی پوشیده ابتدا مطمئن شوید نامزد رد صلاحیت شده نباشد. در مرحله بعد اگر از زیر در پرینترش را نشان‌تان داد خیال‌تان راحت باشد که او نامزد مورد نظر است و در را برایش باز کنید.

روش کپی و پیست: خوب به گفته‌ها، حرکات، نمادها، برنامه‌ها و پوسترهای کاندیدا توجه کنید. اگر دیدید هیچ چیز تازه‌ای در نامزد مورد بررسی پیدا نکرده‌اید و همه چیز برای‌تان تکراری است و قبلا آن‌ها را در جای دیگری دیده‌اید، بدانید که اصلح همان اوست.

روش کنتور انداختن: اگر دیدید نامزدی که انتخاب کرده‌اید برنامه‌های دقیقی برای اقتصاد دارد و در ۲۰ هزار صفحه(با طلق و شیرازه و صفحه تقدیم به همسر مهربانم) به کمک تصویر و نمودار، به طور دقیق شما را به چهار درصد و ۹۶ درصد تقسیم کرده است. آفرین تصمیم عاقلانه‌ای گرفته‌اید. اگر نامزد مورد نظرتان وعده یارانه ۱۵۰ هزار تومنی و ۲/۵ برابر کردن درآمد و نصب کنتور برای ایجاد پنج میلیون شغل هم بدهد که دیگر جای هیچ نگرانی نیست. در دریای پر تلاطم برنامه‌هایش غرق شوید که غریق نجات هم دارد.

روش ساعت عشق: ساعت‌تان را تنظیم کنید که در روز ۲۹ اردیبهشت قرارتان یادتان نرود. شاید کاندیدای اصلح سر قرار نیاید ولی شما بهتر است بروید. البته اگر نیامد یک ساعت منتظر بمانید شاید ساعتش قدیم باشد. شما با او کار دارید و می‌خواهید رییس‌جمهورتان باشد. او که به شما چک نداده است. البته اگر هم داده باشد با نیروهای زبده‌ای که دارد به راحتی پاس می‌کند. فقط وقتی دارید میروید آشغال‌ها را هم با خودتان ببرید.

ارسال نظر