|
|
کدخبر: ۱۸۲۶۹۳

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را اعلام کرد.

 به گزارش امید نیوز ، سرهنگ نادر رحمانی  درباره آخرین وضعیت جوی جاده‌ها، گفت: در حال حاضر بارش برف را در محور اردبیل سراب، تونل به خلخال در گیلان، اسالم به خلخال، ارتفاعات هراز و محور کرج چالوس شاهدیم.

وی افزود: به رانندگانی که قصد سفر در جاده‌های کوهستانی و برفی دارند، توصیه می‌کنیم حتما زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

رحمانی ادامه داد: بارش باران را نیز در اغلب محورهای آذربایجان غربی و شرقی، بوشهر، زنجان، اردبیل، ایلام، چهارمحال‌بختیاری، همدان، قزوین، گیلان، کهگیلویه‌ و بویراحمر، لرستان و همچنین محورهای سمیرم یاسوج و دالان الیگودرز در اصفهان را مشاهده می‌کنیم.

وی افزود: همچنین شاهد مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید برای رانندگان، در محور خلخال اسالم در استان اردبیل، محورهای اهر کلیبر و مرند تبریز در آذربایجان شرقی، بروجرد اراک و گردنه زالیان در استان لرستان هستیم.

رحمانی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌ها نیز گفت: ترافیک پرحجم و روان را در محورهای تهران پاکدشت، فریمان مشهد، چناران مشهد شاهدیم.

وی ادامه داد: ترافیک در محور هراز جنوب به شمال و محدوده سه‌راهی چلاق سنگین است. همچنین در محور کرج چالولس جنوب به شمال، ورودی محور تا کیلومتر چهار ترافیک نیمه سنگین است.

رحمانی در پایان با بیان اینکه امروز از ساعت نه و نیم صبح محور امیدیه دیلم در استان‌های خوزستان و بوشهر به علت آب‌گرفتگی و طغیان رودخانه تا اطلاع ثانوی بسته شده است، گفت: عوامل راه‌داری و پلیس برای رفع مشکل در این محور حضور دارند. همچنین محور جایگزین امیدیه بهبهان دیلمان است.

ارسال نظر