|
|
کدخبر: ۵۲۳۹۵

نسخه لوکس Galaxy S III mini به طور کامل شبیه به مدل استاندارد خود ساخته شده است و در کنار آن شامل ۱۶۶ قطعه کریستال سواروسکی(Swarovski) می شود که این کریستال ها در قسمت پشتی گوشی و روی درب مخصوص باتری قرار گرفته اند.

به گزارشامید، شرکت سامسونگ سال گذشته سرویس ویژه ای از محصولات خود را با نام Crystal Edition معرفی کرد که در آن گوشی های هوشمند معمولی به صورت لوکس و منحصر به فرد تولید می شدند. این شرکت کره ای هم اکنون مدل ویژه گوشی هوشمند Galaxy S III mini را در این سری از محصولاتش به تولید رسانده است.

گوشی لوکس Galaxy S III mini Crystal Edition سامسونگ به طور کامل شبیه به مدل استاندارد خود ساخته شده است و در کنار آن شامل ۱۶۶ قطعه کریستال سواروسکی(Swarovski) می شود که این کریستال ها در قسمت پشتی گوشی و روی درب مخصوص باتری قرار گرفته اند.

به جز این بخش، این گوشی هوشمند با مدل اصلی خود تفاوت دیگری را شامل نمی شود. برای این گوشی نمایشگر لمسی ۴ اینچی از نوع AMOLED در نظر گرفته شده است که تصاویر در آن با کیفیت WVGA به نمایش درمی آیند.

این گوشی هوشمند لوکس پردازنده دوهسته ای با توان یک گیگاهرتز برای هر هسته پردازنده را در خود جا داده است و از دیگر قابلیت های به کار رفته در آن می توان به نسخه Jelly Bean سیستم عامل اندروید اشاره کرد که البته گفته می شود کاربران می توانند آن را به نسخه KitKat ارتقا دهند.

شرکت سامسونگ اعلام کرد که گوشی هوشمند لوکس Galaxy S III mini Crystal Edition با قیمت ۲۹۹ یورو وارد آلمان شده است و به زودی در دیگر کشورهای جهان هم عرضه می شود.

ارسال نظر