|
|
کدخبر: ۶۷۰۶۳

فصل زمستان زیبای های بسیاری دارد اما مهمترین آن ها شاید بارش برف و دانه های زیبا و بسیار عجیب برف باشند. دیدن دانه های برفی که باعثاین شگفتی می شوند بسیار جذاب است و آرزوی هر عکاسی است که بتواند از آن ها تصویر برداری کند.

به گزارشامید،عکاسی از دانه های برف کاری بسیار سخت است و نیاز به دوربین های حرفه ای و مخصوص دارد اما اگر عکاس کمی خلاقیت داشته باشد و علاقه او به این کار زیاد باشد حتما راهی را برای عکس برداری از دانه های ریز برف پیدا خواهد کرد تا هزینه کمی داشته باشد و عکس ها نیز زیبا باشد.

" الکسی کلجاتوف " عکاسی است که سبک خاص خود را برای برداشت تصویر از دانه های برف دارد. این مرد تصاویری گرفته است که نفس ها را سینه حبس می کند. تمامی عکس ها از دانه های برفی که از نقاط مختلف جمع آوری شده اند گرفته شده است.

شاید ابتدا سخت باشد که این تصاویر را باور کنید اما تمامی آن ها با دوربین های ساده عکاسی و با کمی تغییری که در لنزش ایجاد شده است گرفته شده. این درحالی است که برداشت چنین عکس هایی نیازمند دوربین و لنزهای صدها هزار دلاری است.

دوربین این هنرمند اهل مسکو در نظر اول شبیه به یک دوربین شکسته است زیرا تمامی بدنه آن چسب کاری شده است و تکه های چوب و پیچ های متفاوت به بدنه آن متصل شده است. این عکس ها هر کدام صد ها دلار ارزش دارند ولی به نظر نمی رسد الکسی قصد فروش این تصاویر را داشته باشد.

ارسال نظر