|
|
کدخبر: ۸۸۵۸۵

یکی از مشکلات همیشگی فارسی زبانان بحثهمیشگی پشتیبانی از زبان فارسی است و این مشکل در نمایش و ویرایش اسناد اهمیتی دو چندان دارد.

به گزارشامید، این بار یکی از نرم‌افزارهای کار با اسناد را برای iDeviceها به شما خوانندگان محترم معرفی می‌کنیم. برنامه‌های زیادی در این زمینه برای سیستم‌عامل iOSمنتشر شده که برنامه معروف Documents To Goیکی از آن‌ها است اما معروف بودن یک برنامه دلیلی برای مناسب بودن آن برای ما نیست.

یکی از مشکلات همیشگی فارسی زبانان با شرکت‌هایی که بنا به دلایلی با تبعیض رفتار می‌کنند، بحثهمیشگی پشتیبانی از زبان فارسی است و این مشکل در نمایش و ویرایش اسناد اهمیتی دو چندان دارد. به همین خاطر برای کار کردن با اسناد مختلف و به خصوص اسناد فارسی، برنامه‌ای حرفه‌ای را به شما معرفی می‌کنیم که هم از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند و هم بهترین امکانات را برای شما فراهم آورده است.

نرم‌افزار Office HD که توسط شرکت Byte منتشر شده، از محبوب‌ترین برنامه‌های کاربران آیفون است و فرمت‌های متنی گسترده‌ای را تحت پوشش خود قرار می‌دهد که شامل فایل‌های DOC DOCX، XLS، XLSX، PPT، PPTX و TXT می‌شود. از این نظر این برنامه کاملا شبیه ابزارهای رومیزی و قدرتمند Office است و در آن تمامی امکانات قالب‌بندی‌های کاراکتر‌ها، کلمات، جملات و پاراگراف‌ها قرار داده شده است. با استفاده از این برنامه قادر هستید به راحتی به ویرایش و مشاهده‌ فایل‌های Word و Excel بپردازید و اسلایدهای خود را نیز تغییر دهید.

اگر می‌خواهید همان جا یک نسخه از سندتان را داشته باشید اصلا نگران نباشید زیرا با استفاده از فناوری AirPrint که این برنامه از آن پشتیبانی می‌کند می‌توانید سند را چاپ کنید. در قسمتی دیگر از نرم‌افزار می‌توانید هر فایل متنی را به فرمت PDF تغییر دهید.

این نرم‌افزار با امکان پشتیبانی از سیستم‌های ابری که از ۳ سیستم ابری DropBox، SkyDrive و Google Drive تشکیل می‌شود، می‌تواند دسترسی اسناد شما را بیشتر کند.

تمامی فایل‌های تولیدی خودتان را می‌توانید به ده فرمت متنی رایج ذخیره کنید و از این بابت هیچ نگران نباشید.

یکی دیگر از ویژگی‌های این نرم‌افزار در زمینه پشتیبانی از زبان فارسی، قانون راست‌نویسی در زبان فارسی است که آن را نیز رعایت کرده است. این برنامه سازگاری خوبی با برنامه‌های دیگر دارد و می‌توانید به راحتی متن و تصاویر را از سایر برنامه‌ها به سند متنی خود انتقال دهید.

نرم‌افزار Office HD برای سیستم‌عامل iOS ویرایش‌های ۴.۲ به بعد مناسب است. شرکت Byte برای تمامی محصولات اپل که دارای سیستم‌عامل iOS هستند نسخه‌های مخصوصی ارائه کرده است.

لینک دانلود

ارسال نظر