|
|
کدخبر: ۹۲۵۶۹

داوطلبانی که در صفحه اعلام نتایج خود وضعیت قبولی را مشاهده می کنند لازم به ذکر می باشد که قبولی آنان منزله استخدام قطعی نمی باشد.

به گزارشامید، مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری تهران با اعلام این خبر گفت: با توجه به برگزاری آزمون استخدامی تعداد ۸ شهرداری استان تهران که در شهریور ماه امسال برگزار گردید و نتایج آن بر اساس اعلام از سوی سازمان سنجش به اطلاع داوطلبین رسانده شد، پذیرفته شدگان می توانند به غیر از رشته های آتش نشان جهت تکمیل پرونده به شهرداریهای مورد تقاضای خود با همراه داشتن مدارک مورد نیاز مراجعه نمایند.
وی در پایان اشاره کرد مدارکی که متقاضیان باید در هنگام مراجعه به شهرداری به همراه داشته باشند عبارتند از:

۱ - تصویر و اصل مدرک تحصیلی که بر اساس آن در آزمون شرکت نموده اند و استعلام از واحد دانشگاهی مربوطه
۲ - معرفی و اخذ گواهی عدم اعتیاد
۳ مرففی و اخذ گواهی سو پیشینه
۴ - تصویر و تطبیق کارت پایان خدمت برای برادران و استعلام از واحد صدور
۵ - تصویر شناسنامه تمام صفحات
۶ - تصویر شناسنامه همسر و فرزندان از صفحه اول و دوم
۷ - تصویرکارت ملی پشت و رو
۸ - کارنامه قبولی در آزمون
۹ - عکس پرسنلی ۶ قطعه

۲۰ مهر ۹۲ - نتایج آزمون استخدام شهرداری ۸ استان اعلام شد

برای ورود به سامانه جهت دریافت نتایج آزمون مرحله چهارم(استانهای اصفهان، البرز، کرمانشاه، قم، یزد، فارس، چهار ومحال بختیاری، تهران) خواهشمند است کدملی و شماره داوطلبی خود را وارد کرده و بر روی دکمه “ورود” کلیک نمایید. سامانه شما را به صفحه اعلام نتایج هدایت خواهد کرد

توجه۱

داوطلبانی که در صفحه اعلام نتایج خود وضعیت قبولی را مشاهده می کنند لازم به ذکر می باشد که قبولی آنان منزله استخدام قطعی نمی باشد و در صورت تکمیل مدارک و انجام فرایندهای قانونی تاییده نهایی توسط کمیته اجرایی آزمون هر استان اعلام خواهد شد.

توجه ۲

داوطلبانی که در صفحه اعلام نتایج خود وضعیت معرفی به آزمون عملی را مشاهده می کنند:
این دسته از داوطلبان پس از شرکت در آزمون عملی، تکمیل مدارک و انجام فرآیندهای قانونی، تاییده نهایی آنها در صورت قبولی در آزمون عملی توسط کمیته اجرایی آزمون هر استان اعلام خواهد شد.

داوطلبین گرامی محترم
لطفا از مراجعه حضوری به سازمان سنجش آموزش کشور، استانداری، شهرداری و سازمان های ستادی خوداری فرمایید.
خواهشمند است داوطلبانی که در صفحه اعلام نتایج وضعیت قبولی مشاهده می کنند طبق جدول زمان بندی اعلامی توسط کمیته اجرایی آزمون استان جهت تکمیل مدارک مراجعه نمایند.

نتایج آزمون استخدام شهرداری

ارسال نظر