|
|
کدخبر: ۹۲۵۸۷

اولین تردمیلی که با عینک گوگل کنترل می شود و به کاربران این امکان را می دهد که بازخورد تمرینهای روزانه خود را دریافت کنند، این هفته درنمایشگاه محصولات الکترونیک لاس وگاس به نمایش گذاشته می شود.

به گزارشامید، این تردمیل که توسط شرکت تکنوجیم تولید کننده تجهیزات ورزشی و تناسب اندام عرضه شده به کاربر عینک گوگل این امکان را می دهد که با استفاده از فرمانهای صوتی سرعت تردمیل خود را کنترل کند. این کاربران همچنین می توانند اطلاعات دویدن خود را روی دستگاه خود دریافت کرده و با یک مربی شخصی از طریق وب کم ارتباط برقرار کنند.

این سیستم براساس یک پلتفورم مبتنی بر اندروید برای تجهیزات تمرینی قلبی به نام یونیتی ساخته شده است. وقتی کاربر به این دستگاه وصل می شود تمام اطلاعات عملکرد آنها وارد یک پلتفورم رایانش ابری به نام ابر سلامتی من متصل می شود و دنبال کردن پیشرفت کاربر طی زمان را فراهم می کند.

کاربران همچنین می توانند حساب کاربری خود را با دانلود اپلیکیشنهای تناسب اندام از فروشگاه اپلیکیشن تکنوجیم به روز کرده و اپلیکیشن های سرگرمی مورد علاقه و یا رسانه های اجتماعی استفاده کند.

شرکت تکنوجیم امیدوار است که توسعه دهنده اپلیکیشن از میانجی کاربری این تردمیل برای ارائه موارد نوآورانه استفاده کنند.

درحال حاضر این تردمیل در چند باشگاه ورزشی در بریتانیا نصب شده است، ادغام این تردمیل با عینک گوگل از اواخر سال ۲۰۱۴ صورت خواهد گرفت.

ارسال نظر