|
|
کدخبر: ۹۷۷۸۶

قبل از خواستگاری گاهی افراد از گوشه و کنار اطلاعاتی راجع به خانواده شخص و یا خود او به شما می‌دهند که برای شناسایی کامل او نمی‌توانید تنها به آنها تکیه کنید و گاهی نیازمند اطلاعات بیشتری هستید.

به گزارشامیدبه نقل از باشگاه خبرنگاران، توصیف در مورد آدم‌ها و موقعیت‌ها را تنها به عنوان یک پیش زمینه باور کنید و سعی کنید خودتان در مراحل اولیه از تمام جزئیات و ظاهر ماجرا باخبر شوید.
بررسی‌ها نشان می‌دهند آقایان هیچ گاه اعتراف نمی‌کنند و از اشتباهات و شکست‌هایشان حرفی به زبان نمی‌آورند و همیشه خود را برنده اعلام می‌کنند و از بازنده بودن بیزارند سعی کنید با شنیدن کامل از میزان شکست‌ها و موفقیت‌های طرفتان میزان " اعتماد به نفس " او را دریابید.

افرادی که تنها از موفقیت‌ها و اهداف خود می‌گویند گاهی " مغرور " هستند و به راحتی قابل ارتباط برقرار کردن با دیگران نیستند اگر طرف مقابل شما هنگام بیان مطلب یا موضوعی تنها به حرکات دست خود اکتفا می‌کند و با حرکات سر و بدن خود پیام و مفهوم آن را انتقال نمی‌دهد او فردی کاملا جدی و مختار هست و اغلب تمایل دارد حرف‌های خود را به اثبات برساند.
افرادی که برای تایید حرف‌هایشان به تمام اعضای یک جمع نگاه می‌کنند و به یک نقطه خیره نمی‌شوند این افراد اشخاص مهربان، رک، بذله گو و " شوخ طبع " هستند و اهداف بلندی در سر دارند و شکست را منزله ناکامی نمی‌دانند.

ارسال نظر