|
|
کدخبر: ۱۸۰۳۱۳

تجهیز دو مدرسه در روستاهای شهرستان دهگلان به سیستم گرمایشی استاندارد

به گزارش ایلنا، در ادامه کمپین «کلاسمون گرمه» و در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی، دو مدرسه در روستاهای «سرواله» و «باغچه مریم» در شهرستان دهگلان دراستان کردستان به سیستم گرمایشی ایمن و استاندارد مجهز شد.

بر اساس این گزارش، عملیات تجهیز این مدارس به سیستم گرمایش ایمن شامل لوله کشی گاز، لوله کشی تاسیسات گرمایشی، نصب پکیج شوفاژ دیواری و رادیاتور انجام شده است.این سیستم ها شامل پکیج های شوفاژ دیواری جدید و رادیاتورهای آلومینیومی بوتان هستند که با تکنولوژی روز اروپا و با کیفیت محصولات صادراتی ساخته شده اند.این خدمت در راستای کمپین #کلاسمون_گرمه بوتان و در راستای مسئولیت های اجتماعی این شرکت است که به صورت رایگان انجام شد.

شایان ذکر است شرکت بوتان علاوه بر تامین بودجه عملیات تجهیز این دو مدرسه به سیستم های گرمایشی استاندارد و ایمن، با توجه به نزدیک بودن ایام نوروزهدایایی نیز در بین دانش آموزان این دو مدرسه توزیع کرد.

7da10a83-ef61-413b-b143-bb3aed0295ef

گروه صنعتی بوتان حرکت در راستای مسئولیت های اجتماعی را یکی از تعهدات خود به شمار می آورد. بوتان به عنوان شرکتی پیشگام در تامین گرمایش استاندارد و ایمن برای آسایش دانش آموزان این مرز و بوم در برخی مناطق محروم همچون روستاهای استان های آذربایجان غربی ، مرکزی، ایلام، زنجان ، خراسان رضویو کردستان، امیدوار است این رویکرد به نوعی الگوی تمام شرکت های ایرانی مد نظر قرار گرفته و گسترش یابد تا جایی که روزی شاهد سیستم های گرمایشی استاندارد و ایمن در کلیه مدارس کشور باشیم.

ارسال نظر