|
|
کدخبر: ۱۸۱۲۱۲

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست ایران، از جابه‌جایی بیش از 476 میلیون مرسوله در کشور طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش ایسنا، فریبا مرادی ظهر امروز در نشست خبری پیرامون افتتاح «کارگاه پروژه اقتصاد مقاومتی سیماک و نیز آشنایی و اجرایی کردن پروژه استقرار زیرساخت نرم‌افزاری یکپارچه مدیریت املاک» گفت: سال گذشته شاهد جابه‌جایی بیش از 476 میلیون مرسوله در کشور بودیم.

وی با بیان اینکه در عصر حاضر با ورود تکنولوژی‌های جدید در کشور مواجه هستیم، افزود: این در حالی است که در برهه کنونی، پست اقدامات زیرساختی داشته و به هیج وجه با ورود تکتولوژی، خدمات این شرکت کاهش نیافته است.

این مسئول با یادآوری اینکه امروز شاهد افتتاح سیستم «سیماک» در زنجان به‌عنوان بیستمین استان که این سیستم در آن راه‌اندازی می‌شود، خواهیم بود، ادامه داد: تا به امروز این سیستم در 19 استان راه‌اندازی شده که از این تعداد 12 استان توانسته‌اند این پروژه را عملیاتی کنند.

وی با تاکید بر اینکه پیشرفت این پروژه در استان‌ها نیازمند همراهی و حمایت خود استان‌ها است، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین مزیت‌های سیستم «سیماک»، جلوگیری از موازی‌کاری‌هایی است که امروز در این زمینه شاهد انجام آن در اداراتی که با مقوله اراضی و املاک سر و کار دارند، هستیم.

مرادی با یادآوری اینکه تعداد ارباب‌رجوع و وجود نارضایتی در بحث املاک چالش‌هایی را به وجود آورده است که باعث شده زمینه راه‌اندازی سیستم یکپارچه سیماک در کشور برای به حداقل رساندن این مشکلات فراهم شود، ادامه داد: بی‌شک، هر کجا که مردم احساس کردند شفافیت در کارها وجود دارد، به همان میزان نیز رضایت‌مندی از کارها در حد مطلوب بوده است.

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست ایران با بیان اینکه این سیستم عهده‌دار اجرای کامل بالغ بر 38 میلیون پاسخ استعلام در کشور مربوط به اراضی است، خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی این سیستم یکپارچه 85 درصد از ترددهای درون‌شهری و بین‌شهری برای صدور مجوزهای مربوط به اراضی و امللاک کاهش یافته و این خود، زمینه کاهش آلودگی‌ها را نیز فراهم خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال نظر