|
|
کدخبر: ۱۸۱۷۹۳

رئیس پلیس پایتخت گفت: روز گذشته تعداد زیادی از دلالان بازار احضار شدند و آخرین تذکرات به آنها داده شد و پلیس نیز با هماهنگی قوه قضائیه رصد کاملی بر فعالیت آنها دارد.

به گزارش امیدنیوز ، سردار حسین رحیمی در جمع خبرنگاران با اشاره به تشکیل چندین پرونده مهم در حوزه ارز، سکه و خودرو در پلیس پایتخت اظهار کرد: به دنبال اتفاقات اخیر و با هماهنگی مراجع قضایی، در حال حاضر 7 پرونده بزرگ مفاسد اقتصادی در 3 حوزه ارز، سکه و خودرو در پلیس پایتخت در حال رسیدگی است که تا امروز 35 نفر بازداشت شده‌اند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: همچنین با دستور قضایی 5 نفر از افراد بازداشت شده به زندان معرفی شده‌اند.

وی در پاسخ به سوالی درخصوص اقدامات پلیس در کنترل بازار ارز و جلوگیری از فعالیت دلالان گفت: متاسفانه اقدامات دلالان باعث شده تا فضای بازار به صورت کاذب ملتهب شود و قیمت‌های مطرح شده با توجه به آنکه اصلا خرید و فروشی انجام نمی‌شود کاذب و دروغین است.

رحیمی گفت: روز گذشته تعداد زیادی از دلالان بازار احضار شدند و آخرین تذکرات به آنها داده شد و پلیس نیز با هماهنگی قوه قضائیه رصد کاملی بر فعالیت آنها دارد.

وی خاطر نشان کرد: نکته حائز اهمیت آن است که دستگاه قضایی و مسئولان نظام و نیروی انتظامی با جدیت برخورد با مفاسد اقتصادی را ادامه می‌دهند.

ارسال نظر