|
|
کدخبر: ۱۸۱۸۲۵

دبیر اجرایی خانه کارگر کرمان:

عباس کاربخش می‌گوید: به وضوح دلایل مغرضانه جناحی، گروهی، سیاسی و نداشتن کار اقتصادی و دست‌اندازی در حوزه اجتماعی در پشت پرده این استیضاح مشهود است.

عباس کاربخش (دبیر اجرایی خانه کارگر کرمان) درخصوص استیضاح دوباره علی ربیعی به خبرنگار ایلنا گفت: نه تنها موافق نیستیم بلکه این استیضاح اشتباه محض است و به صلاح نظام، جامعه کارگری و حتی کارفرما هم نیست. مشکل امروز مردم و کارگران اقتصاد و معیشت است و ربطی هم به وزیر کار ندارد.

وی افزود: به وضوح دلایل مغرضانه جناحی، گروهی، سیاسی و نداشتن کار اقتصادی و دست‌اندازی در حوزه اجتماعی در پشت پرده این استیضاح مشهود است.

کاربخش تاکید کرد: عمده مشکلات کارگران اقتصادی است و در این شرایط باید پرسید آیا استیضاح وزیر کار مشکلات اقتصادی را حل می‌کند یا مشکلی بر مشکلات موجود می‌افزاید؟

دبیر اجرایی خانه کارگر کرمان گفت: از همه درخواست دارم اجازه بدهند کسی که از بدنه کارگری است و اهل تولید و حمایت از تولید داخلی‌ست، کارش را انجام دهد و با سنگ‌اندازی‌های مغرضانه مانع او نشوند.

وی در پایان افزود: امیدوارم خداوند در این شرایط بسیار سخت همه ما و مدیران و مسئولان کشور و نیز تمام نمایندگان را به راه راست هدایت کند.

ارسال نظر