|
|
کدخبر: ۱۸۲۸۹۷

دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: امروز قیمت‌های جدید لبنیات از سوی ستاد تنظیم بازار اعلام شد.

به گزارش امید نیوز ، رضا باکری دبیر انجمن صنایع لبنی  اعلام کرد امروز ستاد تنظیم بازار قیمت‌های جدید لبنیات را ابلاغ کرده است و قرار است از این به بعد روی انواع لبنیات قیمت‌های جدید درج شود.

رضا باکری گفت: قیمت‌های جدید به این شکل است، شیر بطری کم‌ چرب 4 هزار و 100 تومان،‌شیر بطری نیم‌چرب 2 درصد 4 هزار و 250 تومان، شیر بطری پرچرب 3 درصد 4 هزار و 450 تومان و شیر کامل ۳.۵ درصد 4 هزار و 500 تومان، شیر نایلونی 900 گرم کم‌چرب 2 هزار و 600 تومان و پنیر 400 گرمی یو اف 6 هزار و 900 تومان است.

دبیر انجمن صنایع لبنی گفت:‌ این قیمت‌ها حدود 7 تا 11 درصد کمتر از قیمتی است که پیش از این انجمن صنایع لبنی توسط آنالیز قیمت‌ها به ستاد تنظیم بازار پیشنهاد داده بود.

وی اضافه کرد: به محض اینکه ابلاغیه ستاد تنظیم بازار به طور رسمی به انجمن صنایع لبنی واصل شود، از همان روز دستور درج قیمت‌های جدید روی انواع لبنیات صادر خواهد شد و کارخانه‌های لبنی موظف هستند این قیمت‌ها را رعایت کنند.

 قیمت‌های جدید لبنیات با قیمت‌هایی که اکنون در بازار وجود دارد تفاوت چندانی ندارد.

باکری در پاسخ به این سؤال که قیمت‌های اعلامی با قیمت‌های فعلی بازار تفاوت معنی‌داری ندارد، گفت: من از اینکه کارخانه های مختلف به چه قیمتی محصولات لبنی را ارائه می‌کردند اطلاعی ندارم اما مبنای ما از این به بعد قیمت های جدید ستاد تنظیم بازار خواهد بود.

 

ارسال نظر