|
|
کدخبر: ۱۸۰۴۱۱

مرد جوانی به دلیل اختلاف خانوادگی، روز چهارشنبه با رفتن به خانه پدر همسرش در یکی از محله های شهر دیواندره اعضای خانه را به گلوله بست و چهار نفر را کشت.

خبرگزاری ایرنا: مرد جوانی به دلیل اختلاف خانوادگی، روز چهارشنبه با رفتن به خانه پدر همسرش در یکی از محله های شهر دیواندره اعضای خانه را به گلوله بست و چهار نفر را کشت.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کردستان با تایید این خبر گفت: صبح امروز (ساعت 7 صبح) در یکی از محلات شهر دیواندره مرد جوانی که همسرش از یکسال قبل خانه را ترک کرده و به خانه پدرش رفته بود را همراه با سه عضو دیگر این خانواده با استفاده از اسلحه به گلوله بست و از محل متواری شد.

سرهنگ عبداله فاتحی روز چهارشنبه اظهار کرد: در این حادثه همسر، پدر و مادر همسرش و یکی دیگر از اقوام کشته شدند و دختر هفت ساله خانواده نیز بشدت زخمی شد که اکنون در بیمارستان تحت درمان است.

وی با بیان اینکه ضارب پس از این جنایت از محل متواری شده است، افزود: ماموران انتظامی بلافاصله در محل حضور یافته و اقدامات لازم در جهت دستگیری قاتل را آغاز کردند.

سرهنگ فاتحی تاکید کرد: براساس اظهار شاهدان عینی، قاتل با یک دستگاه سواری پژو 405 پس از ارتکاب جرم از محل متواری شده است.

ارسال نظر

پربیننده ترین