|
|
کدخبر: ۱۸۵۳۱۶

هر ماه و هر روز تولد رنگ مخصوص به خود را دارند که با توجه به مفهوم این رنگ ها می توانید به شخصیت شناسی رنگ روز تولد خود پی ببرید.

شخصیت شناسی رنگ روز تولد بر اساس علم روانشناسی تائید شده است. پس شما هم با ما همراه باشید تا بدانید ماه و روز تولدتان چه رنگی دارد و به شما چه شخصیتی هدیه کرده است.

شخصیت شناسی رنگ روز تولد

هر ماه و هر روز تولد رنگ مخصوص به خود را دارند که با توجه به مفهوم این رنگ ها می توانید به شخصیت شناسی رنگ روز تولد خود پی ببرید. امروزه می توان از طریق ماه و روز تولد به رنگ مورد علاقه و شخصیت افراد پی ببرید. روانشناسی طالع بینی رنگ تاریخ تولد که نشان دهنده ی شخخصیت افراد هست را برای تمامی ماه ها قرار داده است. مثلا اگر فرد بین ۲۰ ام تا ۲۹ ام بهمن متولد شده باشد رنگ او سبز است.

در متن زیر طلع بینی شخصیت افراد را از روی تاریخ تولدشان قرار داده ایم.

رنگ تولد شما کدومه و مفهومش چیه؟

هر ماه تولدی رنگ مخصوص به خود را دارد که به کمک آنها می توان به شخصیت خود پی ببریم. رنگ‌ها دارای معانی مختلف و عمیقی هستند.

شخصیت شناسی رنگ روز تولد

مفهوم رنگ در متولدین ماه‌های مختلف

ژانویه

رنگ ماه تولد متولدین ژانویه کاراملی است. این افراد بهتر است در زمانی که می خواهند هدف بزرگی را دنبال کنند از این رنگ استفاده نمایند تا این رنگ به آنان اراده‌ای آهنین و جسارت لازم را برای رسیدن به اهداف و آرزوها بخشد. متولدین ژانویه اغلب افرادی منطقی، با اراده، مرد عمل، واقع گرا هستند.

فوریه

رنگ ماه تولد متولدین فوریه، بنفش است. رنگ بنفش به شما حس آزادی و رهایی می دهد پس زمانی که احساس گرفتاری می کنید، از این رنگ استفاده نمایید.

این رنگ به متولدین این ماه کمک می کند تا به درک درستی از روح بشریت برسند و ارتباط بیشتری با دوستان و خانواده‌های خود برقرار کنند و از آنها کمک بگیرند. این افراد دارای شخصیتی خلاق، رویاپرداز، الهام بخش هستند.

مارس

رنگ ماه تولد متولدین مارس سبز دریایی است و این افراد بسیار همدل و دلسوز، احساساتی هستند. متولدین این ماه بهتر است برای رسیدن به ایده‌های ناب، زمانی که می خواهند از چیزی الهام بگیرند، از این رنگ استفاده کنند. استفاده از این رنگ تخیل شما را بر می انگیزد.

آوریل

رنگ ماه تولد متولدین آوریل، قرمز است. این رنگ موجب افزایش شور و اشتیاق می شود پس از این رنگ برای افزایش انرژی و مقابله با ترس هایتان استفاده کنید تا در هر کاری پیروز شوید.

مه

سبز رنگ زندگی است و رنگ ماه تولد متولدین مه می باشد. متولدین این ماه که اغلب با ثبات، دارای شور و نشاط جوانی، موفق، خوشبخت هستند، با کمک این رنگ می توانند زخم هایشان را التیام بخشند و ثبات شخصیتی خود را افزایش دهند چرا که رنگ سبز باعث افزایش شور و نشاط درونی می شود.

ژوئن

متولدین ماه ژوئن افرادی الهام بخش، پر انرژی و مثبت اندیش هستند که رنگ ماه تولدشان طلایی است. رنگ طلایی سرشار از انرژی و فعالیت می باشد، پس زمانی که می خواهید با دیگران ارتباط بهتری برقرار نمایید از این رنگ استفاده نمایید.

شخصیت شناسی رنگ روز تولد

جولای

متولدین جولای افرادی یاری رسان، حساس و ظریف، پذیرنده هستند که رنگ ماه تولدشان صورتی چرک می باشد. این افراد زمانی که می خواهند احساسات خود یا دیگران را التیام دهند و یا تغییری در زندگی خود ایجاد کنند می توانند از این رنگ استفاده نمایند.

اوت

رنگ ماه تولد متولدین اوت نارنجی است و آنها دارای اعتماد به نفس بالا، قوی و یاری رسان هستند. این رنگ می تواند حس وفادار و بزرگی را به دیگران انتقال دهد و زمانی که شما احتیاج به خوشی و خلاقیت دارید، می توانید از آن استفاده نمایید تا کسالت از زندگیتان بیرون رود.

سپتامبر

رنگ ماه تولد متولدین سپتامبر رنگ آبی است و آنها افرادی متفکر، عاقل، هنرمند هستند که باید در زمانی که در زندگی نیاز به آرامش و نظم دارند، از این رنگ استفاده نمایند. این رنگ الهی با زیبایی، خلوص و عقل مرتبط است.

اکتبر

رنگ ماه تولد متولدین اکتبر، آبی نیلگون است و این افراد دارای شخصیتی آرام، متعادل، تسکین دهنده هستند. زمانی که به آرامش، صلح و تعادل نیاز دارید این رنگ کمک تان می کند، همچنین این رنگ علاوه بر ایجاد آرامش در شما نمایانگر قدرت و اراده نیز می باشد.

نوامبر

رنگ ماه تولد افراد متولد نوامبر، رنگ شرابی است. این رنگ سمبل صبوری و استقامت و القا کننده عشق، قدرت و عمق است و متولدین این ماه بهتر است زمانی از این رنگ استفاده کنند که می خواهند تغییری به زندگی خود دهند و احتیاج به اراده و انگیزه بیشتری دارند یا زمانی که در رابطه عاطفی به مشکل بر می خورند.

دسامبر

رنگ ماه تولد متولدین دسامبر، سبز آبی است. این افراد بهتر است زمانی که به مسافرت می روند و یا در جستجوی چیزی هستند یا به دنبال ماجراجویی هایی رمزآلود هستند، این رنگ را انتخاب کنند زیرا این رنگ نماد عقل، حقیقت، خوش بینی و مراقبه است.

رنگ شانس ماه تولدتان چیست؟

شخصیت شناسی رنگ روز تولد

اگر متولد فروردین ماه هستید از رنگ‌های قرمز اجتناب کنید و از رنگ هایی مانند سفید، سبز لیمویی و یا سبز زمردی استفاده کنید.

اگر اردیبهشتی هستید، رنگ‌های سبز و قرمز رنگ‌های ماه تولد شماست.

رنگ‌های ماه تولد خرداد ماهی‌ها رنگ‌های سفید و خاکستری روشن و گاهی اوقات هم رنگ سبز است.

اگر متولد تیر ماه می باشید رنگ هایی، چون آبی فیروزه‌ای و قرمز، سفید و سبز و آبی روشن رنگ‌های متناسب شماست.

رنگ هایی قوی مثل سفید و طلایی، سبز روشن و مسی بهترین رنگ‌ها برای متولدین مرداد می باشند.

دیگر رنگ های شانس

رنگ‌های سبز فیروزه‌ای و سبزآبی برای متولدین ماه شهریور مناسب است، این افراد باید چهارشنبه‌ها انواع طیف‌های سبز بپوشند تا خوش شانسی به آنها روی آورد.

متولدین ماه مهر تحت تاثیر رنگ‌های سفید، سبز و آبی قرار دارند و بهتر است جمعه‌ها از رنگ کرمی استفاده کنند.

رنگ متولد ماه آبان رنگ‌های سفید و آبی است.

متولد ماه آذر بهتر است از رنگ‌های خاکی، سبز، نارنجی مایل به قرمز استفاده نماید و در روز‌های سه شنبه رنگ زرد بپوشد تا شانس به او روی آورد.

رنگ شانس رمستانی ها

رنگ‌های شانس متولدین دی رنگ‌های سبز، آبی و رنگ چوب است. بهتر است آنها در روز‌های شنبه مشکی بپوشند تا حال بهتری پیدا کنند.

رنگ‌های شانس متولدین بهمن رنگ‌های قرمز، سبز و آبی آسمانی است و بهتر است در روز‌های شنبه رنگ‌های بنفش و آبی بپوشند تا حال بهتری پیدا کنند.

رنگ سبز و طیف‌های مختلف آن برای یک متولد اسفند رنگ شانس است و او باید پنجشنبه‌ها رنگ زرد ملایم بپوشد.

شخصیت شناسی رنگ روز تولد ؛ تاریخ تولدت کی بود ؟

شخصیت شناسی رنگ روز تولد

اگر متولد 1 فروردین هستید رنگ شما سیاه است.

سیاه: شما یک مبارز دارای انگیزه اید که می توانید روی تصمیمی که گرفته اید، بمانید. شما در زندگی عشقی خود نیز مبارزه می کنید و زندگیتان روال عادی نخواهد داشت.

اگر 2 فروردین تا 11 فروردین به دنیا آمده اید، ارغوانی هستید.

ارغوانی: شما فردی اسرار آمیز هستید که محبوب باقی افرادید. خودخواه نیستید، به سادگی امور را فراموش می کنید. به دنبال شخصی قابل اعتماد هستید.

اگر 12 فروردین تا 21 فروردین به دنیا آمده اید، سرمه‌ای هستید.

سرمه ای: شما فردی جذاب هستید که احساسات قوی دارید و در زمان عصبانیت دوست ندارید افراد دیگر را ببخشید.

اگر 22 فروردین تا 31 فروردین به دنیا آمده اید، نقره‌ای هستید.

نقره ای: چنانچه در نمناک می خوانید شما خیال پرداز و بامزه اید، دوست دارید چیز‌های جدید را بیازمایید. علاقه دارید خودسازی کنید و به سادگی می آموزید، به راحتی می توان با شما صحبت کرد و شما نصایح خوبی می دهید. وقتی موضوع دوستی است، متوجه می شوید نمی توان به کسی اعتماد کرد، اما وقتی دوستان واقعی خود را یافتید تا پایان عمر به آنها اعتماد می کنید.

شخصیت شناسی رنگ روز تولد اردیبهشتی ها

اگر بین 1 اردیبهشت تا 10 اردیبهشت باشید، سفید هستید.

سفید: شما فردی هستید که اهداف زیادی در زندگی دارید و خیلی زود حسادت می ورزید و نسبت به دیگران متفاوت و عجیب هستید.

اگر بین 11 اردیبهشت تا 24 اردیبهشت متولد شده اید، شما آبی هستید.

آبی: شما هنرمندید و با مغزتان تصمیم می گیرید نه با احساستان؛ بنابراین دوست دارید عاشق شوید، اما در صورت دیدن خطا از او، می گذارید عشقتان از دستتان برود. اعتماد به نفستان کم است و فردی ایراد گیرید.

اگر 25 اردیبهشت تا 3 خرداد به دنیا آمده اید، طلائی هستید.

طلائی: شما فردی خوش‌رو هستید که خیلی سخت می توانید عاشق شوید اما عشقتان پایدار است. شما با فکر عمل می کنید و می‌دانید چه چیزی درست و چه چیزی نادرست است.

اگر بین 4 خرداد تا 13 خرداد متولد شده اید، شما شیری رنگ هستید.

شیری رنگ: شما فردی خوش اخلاق هستید که اهل رقابت هستید. قابل اعتماد و امین هستید و عشقتان را با دقت انتخاب می کنید و راحت عاشق نمی شوید اما عشقتان پایدار است.

شخصیت شناسی رنگ روز تولد

اگر تولدتان بین 14 خرداد تا 23 خرداد ماه است، شما خاکستری هستید.

خاکستری: شما فردی فعال هستید که احساس خود را پنهان نمی کنید و آنچه در درونتان است را آشکار می سازید. جذاب و فرد خودخواهی نیستید و همیشه مورد توجه دیگران هستید چرا که هیچ‌گاه حرفی را بی موقع نمی زنید.

متولدین 24 خرداد تا 2 تیر ماه، خرمائی رنگ هستند.

خرمائی: شما فرد باهوشی هستید که درست و غلط را از هم تشخیص می دهید اما معمولا نظر خودتان مهم است و به نظر دیگران اهمیت نمی دهید. در مورد عشق صبور هستید و در صورت یافتن فرد مورد نظرتان، همیشه عشقتان پایدار است.

شخصیت شناسی رنگ روز تولد تیر ماهی 

متولدین 3 تیر ماه خاکستری هستند.

اگر متولد 4 تیر ماه تا 13 تیر ماه هستید شما قرمز می باشید.

قرمز: شما فردی با نمک و دوستداشتنی، مشکل پسند اما همیشه عاشق و همیشه خوش اخلاقید و قادرید با مردم بسیار خوب و با ملاطفت برخورد کنید. افرادی را که راحت صحبت می کنند دوست دارید، بنابراین افراد احساس راحتی بیشتری با شما دارند.

افراد متولد 14 تیر ماه تا 23 تیر ماه نارنجی هستند.

نارنجی: شما فردی مسئولیت پذیر هستید و می‌دانید چطور با مردم رفتار کنید. اهدافی برای دستیابی دارید که برای رسیدن به آنها تلاش می کنید. شما آماده رقابت هستید. دوستانتان برای شما اهمیت دارند و قدر داشته‌های خود را می‌دانید. برخی مواقع به علت احساساتی بودن، واکنشتان زیادی شدید است.

اگر تولدتان بین 24 تیر ماه تا 3 مرداد ماه باشد، شما زرد هستید.

زرد: شما شیرین و بی گناهید، مورد اعتماد بسیاری از مردم، و دارای رهبریتی قوی در ارتباطاتتان هستید. شما خوب تصمیم می گیرید و انتخاب درستی در زمان مناسب می گیرید. همواره در افکار داشتن روابط عاشقانه به‌سر می برید.

اگر تولدتان بین 4 مرداد ماه تا 13 مرداد باشد، شما صورتی هستید.

صورتی: شما همواره در تلاش هستید تا در هر چیزی بهترین باشید و دوست دارید به سایرین کمک کنید. اما به سادگی قانع نمی شوی. دارای افکاری منفی هستید و در جستجوی عشقی شورانگیز مانند آنچه در قصه‌ها است، هستید.

متولدین 14 مرداد تا 22 مرداد آبی هستند.

متولدین 23 مرداد تا 1 شهریور سبز هستند.

سبز: خیلی خوب با افراد تازه کنار می آیید. در واقع آدم خجالتی‌ای نیستی اما گاهی اوقات با کلماتت به عواطف مردم آسیب می رسانید. دوست دارید تا مورد توجه و علاقه کسی باشید که دوستش دارید ولی اغلب تنهایید و به انتظار فرد مورد نظر خود می مانید.

شخصیت شناسی رنگ روز تولد

شخصیت شناسی رنگ روز تولد شهریور ماهی

متولدین بین 2 شهریور تا 11 شهریور قهوه‌ای هستند.

قهوه ای: شما فردی فعال و ورزشکار هستید که دیگران خیلی سخت می توانند به شما نزدیک شوند. هنگامی که متوجه می شوید نمی توانید به چیزی که می خواهید دست یابید راحت تسلیم شده و آن را رها می کنید.

متولدین بین 12 شهریور تا 21 شهریور، کبود رنگ هستند.

کبود: شما فردی صادق و زودباور هستید که خیلی راحت احساساتتان تغییر می کند. تنها هستید و مسافرت را دوست دارید.

متولدین 22 شهریور تا 31 شهریور، لیموئی رنگ هستند.

لیموئی: شما فردی آرام هستید که راحت عصبی می شوید و سریع درباره برخی مسائل حسادت و اعتراض می کنید، اعتماد و علاقه همه را جلب می کنید اما نمی توانید به یک کار بچسبید.

مهر

متولدین 1 مهر ماه، زیتونی رنگ هستند.

زیتونی: شما فردی روشن قلب و آدم گرمی هستید که برای فامیل و دوستان، فرد با اهمیتی می باشید. مهربان و بشاش هستید و خشونت را نمی پسندید.

اگر بین 2 مهر تا 11 مهر ماه متولد شده اید، ارغوانی هستید.

بین 12 مهر تا 21 مهر ماه متولد شده اید، شما رنگ سرمه‌ای دارید.

چنانچه بین 22 مهر ماه تا 1 آبان ماه متولد شده اید، شما نقره‌ای هستید.

اگر بین 2 آبان تا 20 آبان ماه متولد شده اید، شما سفید هستید.

در صورتی که بین 21 آبان ماه تا 30 آبان ماه متولد شده اید، رنگ شما طلائی است.

اگر بین 1 آذر ماه تا 10 آذر ماه متولد شده اید، شما شیری رنگ هستید.

در صورتی بین 11 آذر ماه تا 20 آذر ماه متولد شده اید، شما خاکستری هستید.

اگر بین 21 آذر تا 30 آذر متولد شده اید، شما خرمائی رنگ هستید.

شخصیت شناسی رنگ روز تولد

شخصیت شناسی رنگ روز تولد دی ماهی ها 

متولدین 1 دی ماه، نیلی رنگ هستند.

نیلی: اغلب انتخاب‌های شما با دقت و تفکر همراه است و بسیار به ندرت مرتکب اشتباه احمقانه می شوید. شما رهبر بودن را دوست دارید و در دوست یابی بسیار توانا هستید.

اگر بین 2 دی ماه تا 11 دی ماه متولد شده اید،رنگ شما قرمز است.

در صورتی بین 12 دی ماه تا 21 دی ماه متولد شده اید،شما نارنجی هستید.

اگر بین 22 دی ماه تا 4 بهمن ماه متولد شده اید،شما زرد هستید.

چنان چه  بین 5 بهمن تا 14 بهمن ماه متولد شده اید،شما صورتی هستید.

اگر بین 15 بهمن تا 19 بهمن ماه متولد شده اید،شما آبی هستید.

در صورتیکه بین 20 بهمن تا 29 بهمن ماه متولد شده اید، شما سبز هستید.

اگر بین 30 بهمن تا 9 اسفند ماه متولد شده اید،شما قهوه‌ای هستید.

چنانچه بین 10 اسفند تا 20 اسفند متولد شده اید، شما کبودی رنگ هستید.

اگر بین 21 اسفند تا 29 اسفند متولد شده اید،لیمویی هستید.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین

آخرین اخبار