|
|
کدخبر: ۱۸۵۳۱۹

با ایجاد یک تغییر کوچک در ابروهایتان و شاید انتخاب یک مدل ابرو جدید می‌توانید چهره‌ای خود را تغییر داده و ظاهری جدید برای خود ایجاد کنید.

مدل ابرو جدید می تواند تاثیر بسزایی در تغییر چهره شما داشته باشد پس لازم است بیشتر در انتخاب مدل ابرو مناسب صورت خودتان دقت کنید.

مدل ابرو جدید 

ابرو یکی از اجزای صورت ما است و نقش بسزایی در جذابیت و زیبایی ظاهر دارد. تنها با ایجاد یک تغییر کوچک در ابروهایتان و شاید انتخاب یک مدل ابرو جدید می‌توانید چهره‌ای خود را تغییر داده و ظاهری جدید برای خود ایجاد کنید و از دیدن خود در آینه لذت ببرید. بیشتر دختران و زنان از مدل ابروهایی تکراری و یکنواخت استفاده می‌کنند، حال آنکه امروزه تنوع مدلهای ابرو آنقدر زیاد است که هرکسی با هر فرم صورت می‌تواند مدل ابرو جدید خاص خود را داشته باشد. اگر به دنبال مدل ابرو جدید مد سال هستید ادامه مقاله را از دست ندهید.

مدل ابرو جدید 1401

بدون شک ابرو و فرم آن تاثیر بسیار زیادی روی چهره و آرایش هر خانمی خواهد داشت. در گذشته مدل ابروی نازک متداول بود، اما امروز ابروی پهن تر و با حجم بیشتر طرفداران بسیار بیشتری دارد.

تاتو ابرو طرفداران خود را دارد اما در این بین افراد بسیار زیادی هم هستند که مخالف تاتو بوده و به دلایل مختلف ترجیح می دهند از آن استفاده نکنند. در بسیاری از موارد نیز این دلایل کاملا قابل قبول است. اما روش های جدید بسیاری برای تاتو ابرو بوجود آمده مانند میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ که با این روش ها آسیب های احتمالی به حداقل رسیده و از نظر بهداشتی تایید شده اند.

مدل ابرو جدید

یکی از بهترین روش ها استفاده از موچین است. چون با این ابزار موی زائد با دقت و به صورت تکی برداشته شده و عمل اصلاح با کنترل بیشتری انجام می شود.

استفاده از تیغ ابرو هم می تواند اصلاحی دقیق را ایجاد کند اما استفاده از تیغ می تواند باعث ضخیم تر شدن موی های زائد ابرو شود.

انواع مدل ابرو جدید

گرد: پهن‌ترین صورت در گونه‌های شماست.

بیضی: پیشانی پهن‌تر از چانه شماست. گونه‌های بیرون زده و چانه بیضی شکل باریک.

بلند: فرم صورت بلند دارای عرض یکسان برای استخوان گونه، پیشانی و خط فک است. درست مانند صورت بیضی، صورت بلند نیز چانه بیضی باریکی دارد.

مربع: صورت‌هایی که برای استخوان گونه، خط فک و پیشانی عرض یکسانی دارند. صورت دارای خط فک مربعی است که از ویژگی‌های بارز این شکل است.

قلبی شکل: شبیه شکل صورت بیضی است، اما چانه به یک نقطه از شکل صورت قلب ختم می‌شود.

الماسی شکل: افراد با این نوع چهره دارای صورت زاویه‌دار هستند که صورت در شقیقه پهن‌تر و پیشانی نیز کوتاه است.

جدیدترین مدل های ابرو مد روز 

در این بخش قصد داریم به چند مدل ترند ابرو اشاره کنیم. شاید مدلی که متناسب با فرم صورت و تراکم ابروهای شماست در میان این چند مدل باشد.

ابرو با طاق‌های تقریباً طبیعی

اگر به ترند ابرو 2022 نگاه کنید، به راحتی به یاد مدل ابروهای چند دهه گذشته خواهید افتاد. امسال دیگر کسی تلاش نمی‌کند طاق ابروهایش را بیش از اندازه پایین بیاورد یا بیش از اندازه بالا ببرد. بیشتر زنان و دختران و بخصوص سلبریتی‌ها با یک رویکرد جدید وارد عمل شدند. امسال بهترین انتخاب در مورد فرم طاق ابروها، حفظ شکل طبیعی آن‌هاست.

مدل ابرو جدید

در این تکنیک اصلاح و طراحی مدل ابرو جدید، ابروها تقریباً ظاهری زنانه دارند، اما در طبیعی‌ترین شکل ممکن هستند و هیچ اغراقی در مدل و بخصوص بخش طاق ابروها صورت نمی‌گیرد. نیاز نیست در این مدل ابرو برداشتن شما خیلی نگران چند تار موی اضافه زیر ابروها باشید، چراکه آن‌ها زیبایی این مدل را افزایش هم می‌دهند.

این مدل ابرو تقریباً چیزی شبیه به ترند ابرو در دهه 1990 است. ابروها مدل یکنواخت، ساده و طبیعی دارند. حتی اگر دقت کنید می‌توانید نواقصی هم در دو ابرو ببینید که هیچ ایرادی ندارد و جذاب است. این مدل شکل تعریف شده‌ای ندارد و نوستالژیک است. در این مدل جدید خبری از زاویه‌های خیلی اغراق آمیز و دم خیلی تیز نیست.

این مدل ابرو بهترین گزینه برای بانوان و دخترانی است که زیاد علاقه ندارند، ابروهایشان را از هم فاصله بدهند. آرایشگران به شما توصیه می‌کنند، اگر از قبل موهای ابروی طبیعی زیادی دارید، از این تکنیک استفاده کنید تا به این حالت دست پیدا کنید.

ابتدا بافت درشت را با دست‌ از ابرو به سمت بالا دور کنید تا این موها در ناحیه وسیع‌تری از پوست دیده شود و ابروها پرتر به نظر برسند. همچنین با اینکار به ابروها کمک می‌کنید، که راحتتر بالا بروند. برای اینکار شما می‌توانید از ژل ابرو استفاده کنید.

مدل ابرو جدید با بافت طبیعی

همه بانوان و دختران در مورد این موضوع که کمی پف‌دار کردن ابروها کادر بندی جالب توجهی برای چشم‌ها می‌سازد، اتفاق نظر دارند. این تکنیک نیز از مدل ابروهایی که در گذشته ترند بودند الهام می‌گیرد. ترندهای ابروی Runway که اخیراً باب شدند، در حقیقت ادامه مدل‌های مد روز و همچنین ترکیبی از مدل‌های گذشته هستند.

هنوز هم داشتن ابرویی کرکی، طبیعی و اسپرت که مرتب شده، در مقایسه با ابروهای لمینت شده بهتر است. این مدل بافت و درخشندگی واقعی دارد. این مدل سبب می‌شود که فرد آراسته‌تر و شیک‌تر به نظر برسد. برای قاب‌بندی ابروها شما می‌توانید از ابزارهای مختلفی استفاده کنید. معمولاً پودر ابرو انتخاب آرایشگران برای قاب‌بندی ابروهاست. ولی شما می‌توانید از مداد ابرو نیز استفاده کنید.

مداد ابرو به موهای ابرو رنگ می‌دهد، روی پوست ابرو لایه اضافه ایجاد نمی‌کند و سبب پرپشت تر شدن ابروها می‌شود.

مدل ابرو جدید  مودار با حفظ حجم طبیعی

مدل ابروی دخترانه دیگری که امسال به شدت ترند شده، مدل پر مو با حجم ظریف و طبیعی است. یکی از آسان‌ترین مدل‌های ابرویی که تاکنون دیدید این مدل است. اگر بخواهید از ستاره‌هایی که تصویرشان روی جلد مجلات چاپ می‌شود، چیزی یاد بگیرید همین مورد خاص است. کنترل کردن فرم ابرو بدون اینکه به اصلاح زیادی نیاز داشته باشد!

مدل ابرو جدید

برس کشیدن ابروها به طرف بالا و فیکس کردن آن‌ها در جای خود، شیک‌ترین مدل ابرو جدید زنانه و دخترانه‌ای خواهد بود که تاکنون داشتید. این راحتترین روشی است که می‌توانید برای کنترل حجم ابروهایتان بکار ببرید. در این تکنیک آرایش ابرو دیگر نیاز به استفاده پماد یا کرم ابروی سنگین ندارید، که در چند سال اخیر ترند بود.

امسال بیشتر بانوان و دختران ترجیح می‌دهند، ابروهایی با فرم پر مو داشته باشند، تا اینکه کل ابرو را با رنگ مداد یا پودر پر کنند. این مدل ابرو طبیعی‌تر و ملیح‌تر به نظر می‌رسد. برای ایجاد این حالت به روش زیر عمل کنید.

از یک ژل ابرو استفاده کرده و مقداری از آن را روی اپلیکاتور تمیز بزنید (آیا می دانید ژل ابرو چیست؟). سپس آن را روی ابرو به سمت بالا بکشید. این کار حالتی شبیه به لیفت به ابرو می‌دهد. این تکنیک را می‌توانید خودتان در منزل جهت لمینت و لیفت ابرو بکار ببرید.

اگر ابروهایتان کمرنگ است، از جوهر نیمه دائمی ابرو استفاده کنید. جوهر نیمه دائمی را می‌توانید با استفاده از یک قلم که نوک نیمه نمدی دارد، روی ابروهایتان قرار داده و راحت کنترل کنید. قلم‌های جوهر که نمدی هستند، به شما کمک می‌کنند که طرحی شبیه به تار موی طبیعی روی ابروها بکشید. این تکنیک برای افرادی که موی ابرو زیادی ندارند بسیار کاربردی خواهد بود. این تکنیک آرایشی به عنوان مدل هاشور نیز شناخته می‌شود.

ابرو با دنباله‌های بلند

ترند ابرو 2022 به فکر بانوان و دخترانی که ابروهای ظریف دارند نیز هست. امسال دیگر ابروهای بزرگتر و پهن‌تر بهترین مدل نیستند. اگر ابروهایتان بلند و کشیده است به آن دست نزنید، فقط باید کمی آن را براق کنید. از نظر بافت نیز این مدل باید پر و بلند باشد. لازم است جهت دستیابی به این مدل ابرو جدید دم ابروهایتان تراشیده شده باشد.

مدل ابرو جدید

برای فرم دادن به دم ابرو می‌توانید از محصولات آرایشی همچون ژل ابرو، واکس ابرو و چسب ابرو استفاده کنید. سعی نکنید برای ایجاد این مدل ابرو بیش از حد از مداد ابرو استفاده کنید. بخصوص رنگ‌های تیره و خیلی سنگین را کنار بگذارید. دقت کنید که لازم نیست انتهای ابرو را تیغ بزنید، فقط کافیست موهای کرکی و کوچک انتهای دم ابرو را حذف کنید تا دم ابرو فرم بگیرد.

مدل ابرو سفید شده و کمی سایه دار

اگر می‌خواهید از بین چند مدل ترند ابرو قدیمی‌ترین و نوستالژی ترین آن‌ها را انتخاب کنید، مسلماً این مدل بهترینشان است. این مدل ابرو این هدف را دنبال می‌کند، که ابروها به سختی دیده شوند. این مدل به این صورت است که باید رنگ ابروها به شدت روشن شود. مدل ابروهای سفید اواخر دهه 90 ترند شده بود.

این مدل ابرو در آن دوران یکی از پرطرفدارترین مدل ابروها به شمار می‌رفت. کم کم کاملاً همه آن را فراموش کردند، اما امسال به یکی از محبوب‌ترین مدل‌های ابرو تبدیل شده است. برای سفید کردن ابروهایتان می‌توانید از رنگ ابرو استفاده کنید.

اگر بخواهید در کوتاه مدت موهای ابرویتان سفید و بی‌رنگ باشد بهتر است از لاک ابر و یک سفید کننده صورت استفاده کنید.

مدل ابرو جدید براق و باریک

خیلی شجاعت می‌خواهد که دوباره بانوان از چنین مدلی حمایت کنند و سعی کنند از ابروهای پهن و بلند خود خداحافظی کنند. این مدل همانطور که از نامش پیداست به شدت باریک است. این مدل ابرو در حقیقت یکی از ترندهای معروف دهه 1920 است. این ابرو به اندازه یک خط نازک است و فقط به بانوانی توصیه می‌شود که علاقه و جسارت کافی برای انجامش را دارند.

مدل ابرو جدید

با وجود اینکه امروز بسیاری از دختران و زنان درمورد مدل ابروهای نازک جبهه می‌گیرند، اما این مدل چه بخواهید و چه نخواهید امسال ترند است. این مدل ابرو ظاهر بانمکی دارد. بخصوص اگر شما ابروهای کمانی داشته باشید، کافیست فقط چند ردیف از آن را کم کنید تا به این ظاهر جدید و مطابق مد روز دست پیدا کنید.

حال اگر ابروهایتان خیلی پر است، برای این مدل ابرو جدید باید کم از موهای ابرو را خالی کنید تا این مدل اجرا شود. درست متوجه شدید باید تمام یا بیشتر موهای ابرو را بردارید! با استفاده از یک چوب چسب مقدار کافی موم روی ابروها بمالید و طوری آن را بردارید که تمام موهای ابرو برداشته شود. لاین نازک باقی مانده مدل ابروهای جدید شماست. با استفاده از یک کرم یا پوماد ابرو و اپلیکاتور مخصوص می‌توانید موهای باقی مانده را مرتب کنید و لاینی یکنواخت و صاف در ناحیه ابروها داشته باشید.

مدل ابرو جدید پهن و کوتاه

یکی از زیباترین مدل ها، مدل ابرو پهن و کوتاه است که خانم های جوان از آن استقبال ویژه ای می کنند. در این مدل ابرو قبل از رسیدن به انتهای چشم به پایان می رسد. نکته مثبت مدل ابرو پهن و کوتاه که باعث شده طرفداران زیادی هم پیدا کند، این است که چهره شما را بازتر می کند و به چشم های شما فرم و حالتی زیبا می دهد.

مدل ابرو جدید

البته به این نکته هم باید توجه داشته باشید که در این مدل از آن جایی که ابروها کوتاه است، غالبا چشم ها کوچکتر به نظر می رسند. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که صورت بیضی دارید، باید بدانید که این مدل ابرو می تواند، برایتان بهترین و ایده آل ترین گزینه باشد. ولی اگر صورت دراز و کشیده ای دارید، بهتر است از انتخاب مدل ابروهای با قد کوتاه صرف نظر کنید. 

مدل ابرو جدید پهن و بلند

مدل ابرو پهن و بلند یکی از جذاب ترین مدل های ابرو به شمار می رود که به خوبی می تواند زیبایی صورت شما را چندین برابر کند. مهم ترین نکته ای که در انتخاب این مدل ابرو باید توجه داشته باشید، این است که هرچه ابرو بلندتر و کشیده‌تر باشد چشم‌ها درشت‌تر به نظر می آیند. بنابراین اگر صاحب چشم های ریزی هستید، حتماً این مدل د را انتخاب کنید. 

مدل ابرو جدید

مدل ابرو جدید پهن و صاف

مدل ابرو پهن و صاف یکی دیگر از مدل های ابرو پهن است. در این مدل ابرو هیچ قوسی ندارد و ابتدا و انتهای آن، در تمام سطح صاف است. بی شک اکنون تصور می کنید که وقتی در این مدل ابرو هیچ قوس و انحنایی ندارد، پس زیبا و جذاب هم نخواهد بود. اما بر خلاف آن گونه که به نظر می رسد، مدل ابرو پهن و صاف به خوبی بر روی صورت هر فردی می نشیند و به آن زیبایی و جلوه خاصی می‌بخشد.

مدل ابروی پهن و صاف بسته به سلیقه‌ شما می تواند کوتاه یا بلند باشد. نکات گفته شده در دو مدل پیشین می تواند شما را در انتخاب کوتاه بودن یا بلندی ابروهایتان راهنمایی نماید. با این مدل فرم صورت بیضی تر و کوتاه تر به نظر می رسد. به همین دلیل این مدل ابرو برای آن دسته از افرادی که صورت های لاغر و کشیده دارند، بسیار مناسب است، زیرا این فرم چهره را گردتر نشان می دهد.

مدل ابرو جدید با میکروبلیدینگ

اگر شما هم جزو افرادی هستید که ابرو های کم پشت، نازک و ناقرینه ای دارید و این مسئله به شدت شما را آزرده خاطر کرده و به دنبال آن خواهان داشتن ابروهایی پهن و زیبا هستید، باید بدانید که به کمک میکروبلیدینگ می توانید، ابروهایی پهن داشته باشید. میکرو بیلیدینگ که از جدیدترین و بروزترین روش های تتو ابروست، این روزها در میان خانم ها فارغ از هر سن و سالی طرفداران زیادی پیدا کرده است.

مدل ابرو جدید

حتما می دانید که روش های بسیار زیادی برای داشتن ابروهایی پر و ضخیم وجود دارد، از روش های طبیعی گرفته تا کمک گرفتن از سایه و ژل ابرو. که در میان آن ها بی شک میکروبلیدینگ جزو بهترین هاست. در این روش با ابزاری برای شبیه سازی موهای طبیعی در ابروهایتان خط های مو مانند می کشند. حتی اگر عمق آن به اندازه تاتو معمولی نباشد ، اما باز هم تاتو است زیرا رنگدانه زیر پوست کاشته می شود.

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین

آخرین اخبار