|
|
کدخبر: ۱۱۷۸۲۵

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مبارزه با رژیم صهیونیستی تنها راه رهایی فلسطین است.

به گزارشامیدبه نقل از فارس،رئیس مجلس شورای اسلامیدر دیدار دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با تأکید بر اینکه حمایت از ملت‌های مسلمان و به ویژه حقوق مردم مظلوم فلسطین همواره از سیاست‌های اصولی جمهوری اسلامی ایران بوده است، گفت: دفاع از مردم مظلوم فلسطین در مقابل تجاوزات و زورگویی‌های رژیم‌ صهیونیستی در هر شرایطی از سیاست‌های اصولی و محوری می‌باشد.

وی پیروزی مردم فلسطین به ویژه غزه در جنگ‌های ۸ روزه و ۲۲ روزه علیه تهاجم همه جانبه رژیم اشغالگر قدس را فصل نوینی در تاریخ مبارزات فلسطین خواند و افزود: مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی تنها راه رهایی فلسطین و احقاق حقوق مردم مظلوم آن می‌باشد.

لاریجانیدر ادامه با بیان اینکه قدرت‌های استکباری با ایجاد تفرقه و اختلاف میان ملت‌های مسلمان و گروه‌های پایبند مشی مقاومت علیه اشغالگران قدس سعی در تضعیف حقیقت قدرتمند مقاومت اسلامی در منطقه و به فراموشی سپردن آرمان آزادی فلسطین را دارند، تأکید کرد: در شرایط کنونی گروه‌ها و جریانات اسلام‌گرا بیش از هر زمان دیگر به انسجام، هم‌بستگی و وحدت نیاز دارند.

در ادامه این دیدار، رمضان عبدالله دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین نیز با قدردانی از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های همیشگی کشورمان از مقاومت اسلامی فلسطین گفت: ایران همواره اصلی‌ترین حامی آرمان‌های مردم فلسطین بوده است.

وی با بیان اینکه منطقه در شرایط کنونی دوران بسیار حساس و مهمی را سپری می‌کند، افزود: قدرت‌های استکباری و رژیم صهیونیستی تهاجم بزرگی را با هدف تثبیت موجودیت رژیم اشغالگر قدس و تأمین امنیت پایدار برای آن آغاز کرده‌اند.

وی افزود: مقاومت اسلامی فلسطین همواره به مشی مبارزه با اشغال سرزمین‌های فلسطین و آزادی آن پایبند خواهد بود.

در ادامه این دیدار طرفین در خصوص آخرین تحولات منطقه به ویژه اوضاع فلسطین گفت‌وگو و تبادل نظر کردند.

ارسال نظر