|
|
کدخبر: ۱۳۸۹

دبیر مجمع نمایندگان مازندران گفت: هیچ فاصله‌ای بین مسئولان و مردم نیست و به‌زودی شهرهای شهید آباد، گنج افروز، احمد‌شهر و آهنگرکلا به شهرهای تازه تاسیس بابل اضافه می‌شود.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، حسین نیاز آذری صبح پنجشنبه در مراسم کلنگ‌زنی ساختمان اداری شهر گنج افروز بابل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی به لحاظ ساختار و ماهیتی که مردم صاحب آن هستند هیچ فاصله‌ای بین مسئولان و مردم نیست و پویایی و بالندگی نظام اسلامی مدیون حضور چشمگیر مردم است.

وی با اشاره به اینکه امروز دولت و مجلس با وحدت و همدلی آماده خدمت به مردم هستند، افزود: این نگاه وحدت بخش در شهرستان بابل با تلاش نمایندگان مردم در مجلس، مسئولان اجرایی و مردم تبلور جدی پیدا کرده است و از این همدلی برای خدمت به مردم استفاده می‌کنیم.

وی اظهار کرد: ۷۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار سال ۹۲ کشور بوده که بر اساس پیشنهاد دولت و بررسی کمیسیون تلفیق این اعتبار برای عمران و آبادانی، توسعه و زیرساخت‌های اصلی کشور هزینه می‌شود.

نیاز آذری با اشاره به اینکه امروزه کشاورزی به عنوان بخش مورد اطمینان در زمینه اقتصادی است، گفت: از ۷۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار کشور دو هزار و ۱۴۱ میلیارد تومان برای بخش کشاورزی هزینه می‌شود.

نیازآذری به فعالیت مرکز مرغ لاین بابل کنار اشاره و تصریح کرد: مرکز مرغ لاین بابل کنار با تولید سالانه یک میلیون و ۸۰۰ هزار تن گوشت مرغ جزو هشت مرکز برتر جهان در تولید مرغ لاین است که با توجه به فعالیت این مرکز اجداد یک روزه برای گوشت مرغ از خارج از کشور وارد می‌شود.

دبیر مجمع نمایندگان مازندران گفت: با دعوت از وزیر جهاد کشاورزی و اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس خواستار ارتقای مرکز مرغ لاین بابل کنار و جلوگیری از واردات اجداد و جوجه‌های یک‌روزه شدیم که در بودجه سال ۹۲،۲۱ میلیارد تومان بودجه ردیف مستقل برای مرغ لاین اختصاص یافت.

وی از ارتقای چهار روستا بابل به شهر در آینده نزدیک خبر داد و افزود: به‌زودی شهرهای شهید آباد، گنج افروز، احمد‌شهر و آهنگرکلا به شهرهای تازه تاسیس بابل اضافه می‌شود.

ارسال نظر