|
|
کدخبر: ۱۴۵۷۶۶

روحانی در دیدارِ فرستاده ویژه رییس جمهور آذربایجان:

رئیس جمهور گفت که ایران خواهان روابطی در شان ملت و کشور ایران و آذربایجان است.

به گزارش حوزه دولتخبرگزاری فارس، حسن روحانی رییس جمهور بعدازظهر امروز شنبه در دیدارِ فرستاده ویژه رییس جمهوری آذربایجان، با اشاره به وجود اراده جدی از طرف جمهوری اسلامی ایران برای گسترش روابط با همسایگان خود از جمله آذربایجان گفت: ایران و آذربایجان دو کشور همسایه و برادرند و دولت ایران خواهان روابطی در شان دو ملت و دو کشور است.

وی افزود: ایران و آذربایجان دارای روابط خوبی با یکدیگر هستند اما ظرفیت های موجود برای گسترش روابط و افزایش همکاری های دو کشور فراوان است.

فرستاده ویژه رییس جمهوری آذربایجان نیز در این دیدار پس از تقدیم پیام کتبی الهام علی اف به روحانی گفت: قطعاً رویکرد و نگاه جناب عالی و رییس جمهوری آذربایجان به گسترش روابط تهران و باکو، هدف گذاری ها در ارتقاء سطح مناسبات دوجانبه را تحقق خواهد بخشید.

کمال الدین حیدراف با اشاره به سفر قریب الوقوع رییس جمهور کشورش به ایران و با تاکید بر وجود ظرفیت های مناسب برای گسترش روابط فی مابین تصریح کرد: شرایط مثبتی پس از روی کار آمدن دولت جدید در ایران فراهم شده که زمینه را برای گسترش همکاری های دوجانبه مساعد کرده است و جمهوری آذربایجان مصمم است که از این شرایط استفاده کند.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین