|
|
کدخبر: ۱۴۵۸۷۰

با موافقت نمایندگان در نشست غیرعلنی پارلمان

نمایندگان مجلس در نشست غیرعلنی صبح امروز پارلمان با ۵۷ درصد آرای موافق، با تشکیل جلسات علنی مجلس طی امروز و فردا در دو نوبت صبح و عصر موافقت کردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانیخبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیش از آغاز جلسه علنی صبح امروز خانه ملت، یک نشست غیرعلنی کوتاه برای بحثو تبادل نظر درباره لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم برگزار کردند.

برخی از نمایندگان مجلس معتقدند سیاست های اقتصاد مقاومتی در لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم در نظر گرفته نشده است، با توجه به اینکه این لایحه توسط دولت احمدی نژاد تقدیم مجلس شده، مسئولان دولت فعلی نسبت به این لایحه ایرادات و انتقاداتی دارند که از نظر نمایندگان این ایرادات باید برطرف شوند.

در جلسه غیرعلنی همچنین برخی از نمایندگان پیشنهاداتی مبنی بر موکول شدن لایحه مذکور به سال آینده را مطرح کردند، اما در نهایت وکلای ملت با این نظر موافقت نکرده و با ۵۷ درصد آرای موافق تصمیم گرفتند طی امروز و فردا در چهار شیفت(دو نوبت صبح و عصر) نسبت به بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم اقدام کنند تا انشاء الله پیش از پایان سال جاری رسیدگی به این لایحه به پایان برسد.

انتهای پیام /

ارسال نظر