|
|
کدخبر: ۱۴۵۸۹۲

در گفت وگو با تسنیم مطرح شد /

خبرگزاری تسنیم: مسئول دفتر رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد با اشاره به عضویت جاسبی در هیئت امنای این دانشگاه گفت: عضویت جاسبی در هیئت امنای دانشگاه آزاد اصلا نیازی به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی ندارد.

یاسر هاشمی رفسنجانی مسئول دفتر رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد و در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاهخبرگزاری تسنیم، در پاسخ به این سوال که آیا نامه عضویت عبدالله جاسبی به عنوان عضو جدید هیئت امنای دانشگاه آزاد به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال شده است؟ گفت: اگر طبق قانون نامه ای باید ارائه شود به شورای عالی انقلاب فرهنگی فقط اعلام می شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا لازم است عضویت جاسبی در هیئت امنای دانشگاه آزاد به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی برسد؟ گفت: خیر، تصویب شورا را قطعا نمی خواهد، اما شاید لازم باشد به شورا اعلام شود.

مسئول دفتر رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: این ۳ نفر عضوی هستند که هیئت موسس دانشگاه آزاد انتخاب می کند. یعنی طبق قانون و اساسنامه فعلی دانشگاه آزاد، هیئت موسس دانشگاه آزاد سه نفر را برای هیئت امنا انتخاب می کند که قبلا آقای میرزاده، آقای سیدحسن خمینی و آیت الله هاشمی رفسنجانی بود. چون آقای میرزاده رئیس دانشگاه شده، اکنون آقای جاسبی به عنوان جایگزین وی به عنوان عضو هیئت امنا معرفی شده است.

یاسر هاشمی رفسنجانی در پایان تصریح کرد: عضویت جاسبی در هیئت امنای دانشگاه آزاد اصلا نیازی به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی ندارد.

انتهای پیام /

ارسال نظر