|
|
کدخبر: ۱۴۵۸۹۵

پس از تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی صورت گرفت /

خبرگزاری تسنیم: وزیر علوم سرپرستان ۷ دانشگاه کشور را پس از تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی به مدت ۴ سال به عنوان رئیس دانشگاه منصوب کرد.

به گزارش گروه دانشگاهخبرگزاری تسنیم، رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری سرپرستان هفت دانشگاه کشور را که ریاست آنها مورد تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار گرفته، به مدت ۴ سال به عنوان رئیس دانشگاه منصوب کرد.

وزیر علوم در احکام جداگانه ای محمدجواد فدایی فتح آبادی، سعید حمیدی، علی برخورداری، حجت الاسلام والمسلمین عسگری دیرباز، حمید محمدزاده، حسین سلیمی و محمد کافی را به مدت ۴ سال به ریاست دانشگاه های شهید باهنر کرمان، اراک، علم و صنعت ایران، قم، علم و فناوری مازندران، علامه طباطبایی و فردوسی مشهد منصوب کرد.

در حکم وزیر علوم خطاب به روسای دانشگاه ها آمده است: امیدوارم با سعی و اهتمام و براساس اهداف، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره مندی از تجربه های مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و همفکری با سایر مسئولان دانشگاهی در جهت اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام های موثری بردارید.

ضروری است در حفظ و اعمال سیاست های موثر به منظور صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انظباط و قانونمندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه با اتکال به خدای تعالی بکوشید.

انتهای پیام /

ارسال نظر