|
|
کدخبر: ۱۴۶۱۴۳

با حکم وزیر کشور /

خبرگزاری تسنیم: محمد حسین فروزان مهر با حکم وزیر کشور به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور منصوب شد.

به گزارش حوزه دولتخبرگزاری تسنیمبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی محمد حسین فروزان مهر با حکم وزیر کشور به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور منصوب کرد. متن حکم رحمانی فضلی خطاب به محمد حسین فروزان مهر به شرح زیر است:

سلام علیکم

نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند به موجب این حکم جنابعالی را به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور منصوب می نمایم.

ایجاد هماهنگی و نظارت بر فعالیت ها و مسائل اقتصادی استانها بمنظور رفع مشکلات موجود، بررسی منابع و امکانات اقتصادی و برقراری تعامل با دستگاه های ذیربط جهت توزیع بهینه امکانات اقتصادی و کمک های مالی و فنی بین استانها بمنظور توسعه متوازن، نظارت بر انجام مطالعات اقتصادی در راستای شناسایی فرصت ها، ظرفیت ها و توانمندیهای استانها در امر سرمایه گذاری، اشتغال، مطالعه و پیگیری و ایجاد هماهنگی در ارتباط با فعالیت مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی، ساماندهی بازارچه های مشترک مرزی و مبادلات مرزی و ایجاد رونق اقتصادی در مرزها و همچنین اتخاذ تدابیر لازم و پیگیری جدی و ویژه در راستای تحکیم بنیان های اقتصادی و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری و نیز اجرایی نمودن شعارهای دولت تدبیر و امید در امر توسعه پایدار از اهم وظایفی است که انتظار دارد در دستیابی به آن تلاش و کوشش نمائید.

توفیق روز افزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «مدظله العالی» در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

عبدالرضا رحمانی فضلی

وزیر کشور

به گزارش تسنیم، فروزان مهر پیش از این استاندار خراسان رضوی بوده که جای خود را به علیرضا رشیدیان داد.

انتهای پیام /

ارسال نظر