|
|
کدخبر: ۱۴۶۱۷۶

آیت الله اسلامی در گفت وگو با فارس:

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مسئولین دیپلماسی کشور در عرصه سیاست خارجی کشور ناشی گری می کنند، تصریح کرد: متاسفانه مسئولین تصور کردند با امتیاز دادن برخی مشکلات داخلی حل می شود اما اشتباه بودن این تصور ثابت شد.

آیت الله علی اسلامی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزابخبرگزاری فارس، با اشاره به تمدید وضعیت فوق العاده علیه ایران از سوی رئیس جمهور آمریکا و گزارش یک سویه احمد شهید در امور ایران که پس از اظهارات مداخله جویانه بان کی مون و ملاقات های مخفیانه کاترین اشتون صورت گرفت، اظهار داشت: سریالی که نظام سلطه علیه ایران ایجاد کرده است بخوبی نشان می دهد که دشمنان انقلاب بدنبال ضربه زدن به کشور هشتند و طرح مسئله انرژی هسته ای تنها یک بهانه است.

وی افزود: رهبری انقلاب بارها تاکید فرمودند که نسبت به مذاکرات خوشبین نیستند و هشدار خود را اعلام کردند، هم اکنون نیز ماهیت واقعی نظام سلطه آشکار شده است و آمریکا و اروپا تنها بدنبال تامین منافع خود و فرزند نامشروع شان اسرائیل هستند.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه با حل شدن پرونده هسته ای، غرب به سراغ توان نظامی و موضوع نخ نمای حوق بشر خواهد رفت ابراز داشت: اگر دشمنان احساس کنند که انفعال در دستگاه های اجرایی کشور صورت گرفته است فشار خود را بیشتر می کنند و بنده نسبت به انفعال در دستگاه سیاست خارجی هشدار می دهم.

وی با اشاره به اینکه مدیران اجرایی دیپلماسی در عرصه سیاست خارحی کشور ناشی گری می کنند، تصریح کرد: متاسفانه مسوولین تصور کردند با امتیاز دادن برخی مشکلات داخلی حل می شود ولی کسانی که به غرب وابستگی دارند فضای کشور را آلوده کرده اند و اجازه داده اند هرشخصی به هر نقطه ای از کشور برود و این مسئله قابل پذیرش نیست.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان نسبت به بازگشت مسئولین سیاست خارجی کشور به خط ولایت و رهبری ابراز امیدواری کرد و خاطرنشان کرد: غربی ها تنها بدنبال منافع خود هستند و قصد دارند استقلال سیاسی کشور را تضعیف کنند اما هیچ شخصی حق ندارد به غرور اسلامی و ملی ما آسیب بزند و باید هوشیار باشیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر