|
|
کدخبر: ۱۴۶۲۸۰

ابراهیمی در گفت وگو با فارس:

عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه حاج احمدآقا شخصی امین برای حضرت امام بود که امام راحل به او اطمینان کامل داشتند، گفت: حاج احمدآقا امانت دار صادقی بود که تحریف سخنانش خیانت به حضرت امام(ره) محسوب می شود.

حجت الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزابخبرگزاری فارس، درباره تحریف نامه حاج احمد خمینی درباره نهضت آزادی توسط مؤسسه حفظ آثار امام اظهار داشت: کسانی که حافظ فرمایشات حضرت امام هستند باید همانطور که امام فرموده است پیام ها را منتقل کنند چرا که پایه و اساس انقلاب ما و خطی مشی آیندگان بر اساس بیانات امام راحل است.

ابراهیمی با تأکید بر اینکه اگر این سخنان دچار تحریف شود خیلی دیگر از مسائل نیز زیر سؤال می رود، افزود: ما معتقدیم این امانت متعلق به همه ملت ایران است که باید حفظ شود و مؤسسه حفظ آثار امام نیز امانت دار این فرمایشات است.

عضو جامعه روحانیت مبارز بر همین اساس هرگونه تحریف سخنان امام و یادگاران ایشان را خلاف شرع، عقل و عرف دانست و تصریح کرد: حاج احمدآقا شخصیتی مستقل داشت و امانت دار حضرت امام بود.

وی یادآور شد: تا زمانی که حاج احمد آقا زنده بود کسی قدرش را نمی دانست اما وقتی از دنیا رفت مشخص شد ایشان شخصی امین برای حضرت امام بود که امام راحل به او اطمینان کامل داشت، از این رو حاج احمدآقا امانت دار صادقی بود که تحریف سخنانش خیانت به حضرت امام(ره) محسوب می شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر