|
|
کدخبر: ۱۴۶۳۰۶

غلامی در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: دبیر سیاسی دفتر جمعیت دانشجویان حامی عدالت اسلامی گفت: روند تحریف سخنان امام و یادگار ایشان یک روند برنامه ریزی شده برای تخریب مکتب رهبرکبیر انقلاب اسلامی و اسلام ناب و برای انتقام گیری از اصل انقلاب است.

پویان غلامی سامان دبیر سیاسی دفتر جمعیت دانشجویان حامی عدالت اسلامی در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاهخبرگزاری تسنیم، با اشاره به تحریف نامه مهم حاج سید احمد خمینی به آیت الله پسندیده توسط مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، گفت: روند تحریف سخنان امام و یادگار ایشان یک روند برنامه ریزی شده برای تخریب مکتب رهبرکبیر انقلاب اسلامی و اسلام ناب و برای انتقام گیری از اصل انقلاب است.

وی ادامه داد: تحریف سخنان امام(ره) و بیان خاطرات بدون سند با یک شیب ملایم و دقیق از سال ۱۳۶۷ آغاز شد و از سال ۱۳۸۴ تاکنون با یک برنامه ریزی دقیق به اوج خود رسیده است. البته رهبر معظم انقلاب در سخنانی فرمودند از سال ۶۷ همیشه این را گفته ام؛ بارها و بارها. علت این است که من صحنه را می بینم؛ چه بکنم اگر کسی نمی بیند؟! چه کار کند انسان؟! من دارم می بینم صحنه را. می بینم تجهیز را. می بینم صف آرایی ها را. می بینم دهان های با حقد و غضب گشوده شده و دندان های با غیظ به هم فشرده شده علیه انقلاب و علیه امام و علیه همه این آرمان ها و علیه همه آن کسانی که به این حرکت دل بسته اند. "

دبیر سیاسی جمعیت دانشجویان حامی عدالت با بیان اینکه ادامه این روند خطرناک و تحریف سخنان امام روح الله منجر به ایجاد شبهات دینی، اعتقادی و انقلابی خواهد شد و باعثغبارآلود شدن فضا و شکل گیری فتنه عمیق می شود، اظهار داشت: یقینا خروجی آن چیزی جز استحاله اسلام نخواهد بود و با حرکت های مخملی شاهد ظهور اسلام آمریکایی خواهیم بود.

غلامی خاطرنشان کرد: ایجاد فتنه ۸۸ و شعله ور کردن آن، طرح حذف شعار مرگ بر آمریکا، ایجاد شبهه در جایگاه مترقی ولایت فقیه، توهین به مقدسات دینی و انقلابی، طرح شورای فقهی برای اداره کشور و یا هجمه علیه نهادهای انقلابی مثل شورای نگهبان، صداوسیما، نیروی انتظامی، بسیج و سپاه نیز در این راستا برنامه ریزی شده است.

وی در پایان گفت: با کنار هم قرار دادن پازل های سیاسی این جریان، می توان به راحتی پیش بینی کرد که امپراتوری رسانه ای این تفکر منحرف و سازش کار با ژستی کاملا دیپلماتیک و روشنفکرانه در آینده نزدیک آتش سنگین خود را به سمت مقاومت اسلامی هدف خواهد گرفت که مصداق حقیقی آن بسیج، سپاه و حزب الله است.

انتهای پیام /

ارسال نظر