|
|
کدخبر: ۱۴۶۳۷۷

جوانی در گفت و گو با تسنیم در واکنش به تحریف نامه سیداحمد خمینی:

خبرگزاری تسنیم: تحلیلگر مسائل سیاسی در واکنش به تحریف نامه سید احمد خمینی توسط مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) گفت: عده ای دوست دارند اندیشه های امام درباره لیبرال ها، جبهه ملی و نهضت آزادی بیان نشود.

یدالله جوانی تحلیلگر مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار سیاسیخبرگزاری تسنیم، در واکنش به انتشار خبری در رابطه با تحریف نامه حاج سید احمد خمینی به آیت الله پسندیده توسط مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، گفت: وظیفه موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) این است که از تحریف آثار و اندیشه های امام خمینی(ره) جلوگیری کند و از این آثار پاسداری و نگهبانی کند.

وی افزود: ما در طول تاریخ شاهد بودیم که آثار بسیاری از بزرگان دچار تحریف شده و عده ای نیز از آن سوءاستفاده کرده اند و ضربه های جبران ناپذیری از این ناحیه وارد شده است.

این کارشناس و تحلیلگر مسائل سیاسی با بیان اینکه موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) با هدف تبیین و انتشار آثار حضرت امام خمینی(ره) تاسیس شد اما در طی سال های گذشته به صورت بایسته و شایسته نتوانست رسالت خود را انجام دهد، اظهار داشت: گاهی اوقات موسسه حفظ آثار امام(ره) در چند مورد دچار اشتباهات عمدی شده است که مجموعه این اشتباهات دغدغه فراوان نیروهای ارزشی انقلاب را به همراه داشته و آنگونه که مورد انتظار بوده، نتواسته است وظیفه خود را انجام دهد.

جوانی تصریح کرد: ما شاهدیم عناصر ناصالح در این موسسه نفوذ کرده اند که منشا اصلی همه مشکلات بوجود آمده برای این موسسه نیز همین افراد بوده اند. مردم امیدوار بودند موسسه به رسالت اصلی خود عمل کند نه اینکه با اقدامات خود از مردم سلب اعتماد کند و مردم آنها را امانت دار خوبی برای خود ندانند.

وی با بیان اینکه عده ای دوست دارند اندیشه های امام درباره لیبرال ها، نهضت ملی، سکولار و نهضت آزادی بیان نشود و به همین دلیل همه تلاش خود را برای سانسور این نظریات ارزشمند به کار می گیرند، خاطرنشان کرد: این افراد تلاش می کنند از موقعیت جدید سوءاستفاده کنند تا به نوعی تفکرات غلط و انحرافی خود را تطهیر کنند اما مردم آگاه به همه امور هستند و عشق این مردم به امام با این کارها از بین نمی رود.

انتهای پیام /

ارسال نظر