|
|
کدخبر: ۱۴۶۴۰۲

حسینی در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در واکنش به تحریف نامه یادگار امام توسط مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام گفت: نامه مرحوم سیداحمد خمینی را برای به دست آوردن دل نهضت آزادی تحریف می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین سیدمرتضی حسینی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسیخبرگزاری تسنیماز پیگیری تحریف نامه یادگار امام خمینی(ره) توسط مؤسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) در سال آینده در کمیسیون متبوع خود خبر داد.

وی با بیان اینکه مسؤلیت سنگینی بر دوش مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) است، اظهار داشت: بارها در تاریخ سخنان پیغمبر(ص) و ائمه معصومین(ع) حتی توسط خودی ها تحریف می شد و مشابه همین ملاحظاتی که آقایان برای نهضت آزادی دارند تا دل نهضت آزادی را به دست بیاورند و آنها را ناراحت نکنند، در تاریخ نیز وجود دارد و ما می بینیم برخی، سخن پیغمبر و ائمه معصومین را تحریف می کردند تا مثلاً بنی امیه را راضی نگه دارند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به احادیثپیامبر و ائمه معصومین درباره بنی امیه تصریح کرد: خیلی از کسانی که از پیامبر نقل حدیثکردند، برای اینکه بنی امیه ناراحت نشوند، سخنان پیامبر را تحریف کردند و متأسفانه امروز نیز این قضیه وجود دارد.

حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه این اقدام مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) برای چندمین بار است که اتفاق می افتد و ما امیدواریم از روی سهو باشد، اظهار داشت: اگر این اقدام مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) از روی عمد باشد، مسئولین مؤسسه بدانند قطعا به امام و یادگار ایشان جفا کرده اند و فردای قیامت باید جوابگو باشند.

وی افزود: علاوه بر این نیز در دنیا نیز یاران امام و کسانی که دلداده به امام(ره) هستند، نمی گذارند این ها تاریخ را تحریف کنند و قطعا بازخورد دارد و ما باید این بازخورد را باید ایجاد کنیم تا کسی جرأت نکند به خاطر گروه و فرد و جریانی حرف های امام را تحریف کنند بنابراین باید مداوم گفته شود و تذکر داده شود. به نظر من باید همه خبرگزاری ها و روزنامه ها و همه کسانی که نسبت به امام و انقلاب حساسیت دارند، باید حرکتی نشان دهند و نگذارند این ها صحبت های امام و یادگار امام را تحریف کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر