|
|
کدخبر: ۱۴۶۷۳۲

فومنی در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: دبیرکل جبهه مردمی اصلاحات گفت:: در حال حاضر یک عده به دنبال آن هستند تا تفکر امام و حاج احمد خمینی را پاک کنند و به دنبال لیبرالی کردن تفکرات امام و یادگار ایشان هستند.

حجت الاسلام محمد زارع فومنی دبیرکل جبهه مردمی اصلاحات در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزابخبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه موسسه نشر و آثار امام(ره) باید دقت بیشتری بر روی اندیشه امام و حاج احمد خمینی اعمال کند، اندیشه های یادگار امام را اندیشه های امام خمینی عنوان کرد و گفت: حاج احمد آقا در نامه ای به صراحت اعلام کرده بود " نهضت آزادی و ملی مذهبی ها از دیدگاه امام مترود هستند و امام آن ها را قبول ندارد. "

وی به رنج نامه های یادگار امام هم اشاره کرد و افزود: وی با صداقت در مورد منتظری، نهضت آزادی و مسائل دیگر موضع گرفته و سندهای آن موجود است و هیچ کس نمی تواند منکر این سند شود.

دبیرکل جبهه مردمی اصلاحات حاج احمد خمینی را گنجینه آثار امام دانست و با بیان اینکه وی همواره در کنار امام راحل بود و بعد از رحلت ایشان نیز رهبر انقلاب را همراهی کرد، یادآور شد: بعد از تصمیم مجلس خبرگان اولین فردی که با آیت الله خامنه ای تجدید پیمان کرد، یادگار امام بود. از این رو نمی دانم چرا بعضی می خواهند دیدگاه امام و یادگار ایشان را معکوس جلوه دهند و به دنبال تفکر امام زدایی هستند.

فومنی تاکیدکرد: موسسه نشر و آثار امام باید وظیفه خود را برای نشر دیدگاه ها و آثار ایشان و نزدیکانشان به درستی انجام دهند که الان این وظیفه به درستی انجام نمی شود و ما انتظار داریم این موسسه دقت بیشتری در حوزه وظایف خود داشته باشد و تاریخ انقلاب و آثار امام را به درستی انتقال دهند.

وی ادامه داد: در حال حاضر یک عده به دنبال آن هستند تا تفکر امام و حاج احمد خمینی را پاک کنند و به دنبال لیبرالی کردن تفکرات امام و یادگار ایشان هستند در حالی که آثار حضرت امام و یادگار وی باید به درستی و با دقت کامل به نسل جوان ارائه شود تا متوجه شوند امام از همان اول با نهضت آزادی و ملی مذهبی ها مخاف بودند.

دبیرکل جبهه مردمی اصلاحات در ادامه با اشاره به اینکه استقبال خوبی از جشنواره اقتصاد مقاومتی که قرار است از سوی تشکل متبوعش برگزار شود صورت گرفته است، اظهارداشت: بنا داریم در اوایل و یا اواخر اردیبهشت سال ۹۳ این جشنواره بزرگ را برگزار کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر