|
|
کدخبر: ۱۴۶۷۳۷

ملکشاهی در نطق میان دستور:

نماینده کوهدشت در مجلس گفت: اظهارات مداخله جویانه بان کی مون در امور ایران نشان دهنده پیروی وی از آمریکاست.

به گزارش خبرنگار پارلمانیخبرگزاری فارس، الهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز(دوشنبه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: از خداوند قادر و متعال مسئلت دارم تا سال ۱۳۹۳ سال موفقیت و پیروزی نظام اسلامی در تمام عرصه های سیاسی و اقتصادی باشد و حماسه اقتصادی با اجرایی شدن سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی جامه عمل پوشانده شود و جهانیان بار دیگر نظاره گر موفقیت ملت و دولت ایران باشند همانطور که تحقق حماسه سیاسی در سال ۱۳۹۲ موجب استحکام هرچه بیشتر پایه ها و ستون های قدرتمند نظام اسلامی شد.

وی افزود: در این روزها ملت شریف ایران شاهد معجزه در کلام رهبر فرزانه خود هستند که فرمودند هرچند به تیم مذاکره کننده هسته ای ایران اعتماد دارم اما به نتایج مذاکرات و طرف مذاکره کننده خوشبین نیستم و به عینه دیدیم که آمریکای پلید چگونه ظالمانه در گفتار مسئولان خود درصدد تغییر ملت ایران برآمد و نماینده اتحادیه اروپا برخلاف پروتکل و قواعد و مقررات بین المللی مرتکب تخلفی تاریخی شد.

رئیس کمیسیون قضایی مجلس اضافه کرد: دبیرکل سازمان ملل نیز تحت تاثیر لابی صهیونیستی و پیروی از بی منطقی های غرب و آمریکا جملات مداخله جویانه ای را در امور کشور ایران بر زبان آورد.

ملکشاهی اظهار داشت: پاسخ همه این هیاهوها و بی منطقی ها جمله تاریخی و سیال امام راحل است که فرمودند آمریکا نمی تواند هیچ غلطی بکند.

وی افزود: از نمایندگان و ملت ایران سوال می کنم دولتی که دستش به خون ده ها و صدها هزار نفر بیگناه در افغانستان، عراق، سوریه و در کشورهای دیگر آلوده است آیا صلاحیت اظهار نظر در خصوص حقوق بشر را دارد؟

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر