|
|
کدخبر: ۱۴۶۷۶۸

احمدی نژاد در پاسخ به تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: رئیس جمهور سابق کشورمان گفت: اگر بخواهیم در یک جمله شهید کاوه را توصیف کنیم باید گفت وی شهید عزیز عزتمند و عزت آفرین بوده و نکته قابل توجه این است که شهید کاوه با سن کم خود، پختگی انسان های بزرگ، شجاعت و دلاوری را به همراه داشت.

به گزارشخبرگزاری تسنیمازمشهد مقدس، محمود احمدی نژاد دقایقی پیش در حاشیه مراسم تشییع پیکر پدر شهید محمود کاوه در پاسخ به خبرنگار تسنیم در ارتباط با شاخصه برجسته شهید کاوه اظهار کرد: شهدا دارای ویژگی های مشترک بوده و در واقع انسان هایی بودند که در این دوره با یک پرش و تعالی، کمال و پرش ابدی را انتخاب کردند.

وی افزود: شهدا شکل و شمایل و اندیشه های مشابه دارند و شبیه به هم در این مسیر حرکت می کنند؛ در حقیقت آنها تجلی ارزش های انسانی هستند.

رئیس جمهور سابق کشورمان خاطرنشان کرد: آزادی، آزادگی، مهربانی، گذشت، عشق به مردم و ایمان ناب و آمادگی برای فداکاری در مسیر عزت آفرینی از شاخصه های مهم شهدا است که در برخی شهدا این ویژگی ها بیشتر تجلی می کند که شهید کاوه از جمله شهدایی است که عزت آفرینی در وی تجلی خاصی داشت.

احمدی نژاد تصریح کرد: اگر بخواهیم در یک جمله شهید کاوه را توصیف کنیم باید گفت وی شهید عزیز عزتمند و عزت آفرین بوده و نکته قابل توجه این است که شهید کاوه با سن کم خود، پختگی انسان های بزرگ، شجاعت و دلاوری را داشت.

انتهای پیام / آ

ارسال نظر