|
|
کدخبر: ۱۴۶۸۰۳

با اعلام ابوترابی فرد /

خبرگزاری تسنیم: آخرین نشست علنی نمایندگان مجلس در سال ۹۲ با اعلام نایب رئیس اول مجلس پایان یافت.

به گزارش خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیم، جلسه علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی که آخرین جلسه علنی مجلس در سال ۹۲ بود، دقایقی پیش با اعلام حجت الاسلام محمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس اول مجلس به پایان رسید.

بر اساس اعلام این عضو هیئت رئیسه، نشست علنی بعدی وکلای ملت ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۱۷ فروردین ماه سال ۱۳۹۳ برگزار می شود.

ابوترابی فرد پیش از پایان جلسه علنی، گفت: مجمع نمایندگان مازندران، آذربایجان شرقی و قزوین که کشتی گیران کشورمان از این استان ها هستند، قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان را در جام جهانی آمریکا به این قهرمانان تبریک گفتند.

وی همچنین ادامه داد: مجمع نمایندگان استان اردبیل نیز بابت مشکلاتی را که در تامین مطالبات بازنشستگان این استان پیش آمده، تذکر داشتند و ما امیدواریم مسئولین در حل این مشکلات همکاری لازم را داشته باشند.

نایب رئیس مجلس در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک سال پیش رو، خاطرنشان کرد: امیدوارم سال ۹۳سال عزت و سرافرازی امت اسلامی و شکست جبهه استکبار باشد و امیدوارم مسئولان سال ۹۳ را بستر دستیابی به حماسه اقتصادی و شکل دهی اقتصاد مقاومتی قرار دهند.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، نمایندگان در جلسه علنی صبح امروز بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم را به پایان رساندند و گزارش کمیسیون اصل ۹۰ نیز درباره واردات خودروهای لوکس نیز قرائت شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر