|
|
کدخبر: ۱۴۶۸۴۱

شجونی در گفت وگو با تسنیم:

خبرگزاری تسنیم: عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز به انتقاد از عملکرد موسسه نشر و آثار امام خمینی(ره) پرداخت و گفت: این موسسه می خواهد خود را فدای نهضت آزادی و افراد این چنینی کند.

حجت الاسلام جعفر شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزابخبرگزاری تسنیم، با اشاره به تحریف نامه مهم حاج سید احمد خمینی به آیت الله پسندیده توسط مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، گفت: آن ها نمی خواهند حقایق امام و یادگار ایشان را به درستی منتشر کنند از این رو دست به تحریف می زنند در حالی که مواضع امام و یادگار ایشان درمورد نهضت آزادی و ملی مذهبی ها مشخص است.

وی خاطرنشان کرد: موسسه نشر و آثار برای اولین بار نیست که دست به این اقدامات می زند و از این کارها زیاد کرده اند به همین جهت نمی خواهند اندیشه و آثار امام(ره) را حفظ کنند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: موسسه حفظ و نشر آثار امام(ره) می خواهد خود را فدای نهضت آزادی و افراد این چنینی کند، بنابراین معتقدم باید این موسسه را از دست آنها گرفت.

شجونی با بیان اینکه حفظ امام و اندیشه های ایشان از اوجب واجبات است، تاکید کرد: موسسه آثار امام(ره) نه تنها خط امام را حفظ نمی کند بلکه به موسسه خانوادگی تبدیل شده است و باید جلوی آن ها ایستاد.

وی اضافه کرد: حتی ساخت و سازهایی که در حرم مطهر امام خمینی انجام می شود باید از طرف مجلس مورد تحقیق و تفحص قرار گیرد.

انتهای پیام /

ارسال نظر