|
|
کدخبر: ۱۴۷۱۰۵

با حکم آب خضر

شهیندخت مولاوردی با حکم اصغر آب خضر قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به سمت مسئول ستاد مرکزی بزرگداشت هفته زن و روز مادر منصوب شد.

به گزارشخبرگزاری فارس، شهیندخت مولاوردی با حکم اصغر آب خضر قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به سمت مسئول ستاد مرکزی بزرگداشت هفته زن و روز مادر منصوب شد.

در حکم انتصاب مولاوردی آمده است:

به موجب این حکم، سرکار عالی را که از مدیران متعهد و دارای تجارب مفید و کاربردی ممتد در امور بانوان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشید، به سمت «مسئول ستاد بزرگداشت هفته زن و روز مادر» منصوب می نمایم.

آب خضر در قسمت دیگر این حکم انتصاب اظهار امیدواری کرده است تا با سیاست گذاری، برنامه ریزی و اجرای هرچه مطلوب تر و همکاری صمیمانه با تمامی مراکز ذیربط در امور مربوط به بزرگداشت این هفته به ویژه ایام ولادت حضرت صدیقه کبری(سلام الله علیها)؛ شاهد برپایی مراسم و جشن های متناسب و در خور شأن بانوان میهن اسلامیمان در سراسر کشور باشیم.

در پایان اصغر آب خضر برای خانم مولاوردی و سایر مسئولان خدوم و دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در پرتو توجهات حضرت ولی عصر «عجل الله تعالی فرجه الشریف» و منویات امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی سلامت، سعادت و مزید توفیقات را از آستان خداوند متعال در خواست کرده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر