|
|
کدخبر: ۱۴۷۲۷۴

توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی بسیج

جشنواره محصولات و فعالیت های فرهنگی و هنری مقابله با شبکه های ماهواره ای توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین برگزار می شود.

به گزارشخبرگزاری فارس، جشنواره محصولات و فعالیت های فرهنگی و هنری مقابله با شبکه های ماهواره ای توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین با هدف شناسایی، ساماندهی و حمایت از تولیدات و محصولات فرهنگی هنری و فعالیت های فرهنگی ایجابی و اقناعی گروه های مردمی برای مقابله با آثار سوء برنامه های شبکه های ماهواره ای بر فرهنگ نظام خانواده، جوانان و نوجوانان برگزار می شود.

نحوه مقابله با تأثیر شبکه های ماهواره ای بر فرهنگ عمومی، خانواده، جوانان، نوجوانان و کودکان، تبیین نقش ماهواره در غیرت زدایی و ایجاد فساد و اعتیاد، تبیین نقش شبکه های ماهواره ای در ترویج سبک زندگی غربی، طلاق و فروپاشی خانواده، تبیین نقش ماهواره در مصرف گرایی و مدگرایی، افشای نقش ماهواره در ایجاد خشونت و افزایش جرایم و بزه های اجتماعی، افشای نقش ماهواره در اختلافات قومی، فرقه سازی و عرفان های کاذب، تبیین نقش شبکه های ماهواره ای در تضعیف باورهای دینی و انقلابی، تبیین نقش ماهواره در ترویج و گرایش جوانان به موسیقی غربی و معرفی بهترین روش های اقناعی برای کاهش آسیب ها و مقابله با ماهواره از جمله مهمترین موضوعات و سرفصل های این جشنواره است که در بخش های تولیدات ادبی شامل داستان، شعر، نمایشنامه و فیلمنامه، تولیدات هنری شامل هنرهای تجسمی، چند رسانه ای، فیلم، سرود و موسیقی، تحقیق و پژوهش شامل فعالیت های تبلیغی و روشنگری، ویژه شامل ایده ها و فعالیت های خلاقانه در جهت مقابله با تأثیرات ماهواره های بیگانه، پیامک و بخش آزاد شامل تبیین آسیب های شبکه های ماهواره ای و نحوه مبارزه با آنها برگزار می شود.

این جشنواره نیمه اول مرداد ۹۳ برگزار می شود و متقاضیان می توانند آثار خود را تا تاریخ یکم خرداد ۹۳ از طریق ایمیلmedia. basij @ chmail. irو یا از طریق لوح فشرده به آدرس صندوق پستی ۱۵۶-۱۷۸۴۵ ارسال کنند.

آثار ارسالی در هیأتی متشکل از اساتید و صاحب نظران حوزه هنر و رسانه ارزیابی شده و در اختتامیه از برگزیدگان هر موضوع و رشته تقدیر به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام /

ارسال نظر