|
|
کدخبر: ۱۴۷۳۱۶

در گفت وگو با فارس عنوان شد

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلفات بالای جاده ای شهر آمل از جلسات خود با محمدباقر نوبخت و عباس آخوندی خبر داد.

عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری فارس، با اشاره به حوادثجاده های این شهر گفت: من در این زمینه گله هایی داشتم که با مسئولان در میان گذاشتم.

وی اضافه کرد: متأسفانه مسئولان استانی در این زمینه اقدامی نمی کنند و به سادگی از کنار تلفات جاده ای عبور می کنند و این در حالی است که ما در یک جا ۱۸ کشته در یک اتوبوس داشتیم، و در یک تصادف دیگر ۶-۵ نفر قطع نخاع و فلج شدند.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه محورهای ورودی به شهر آمل در یک هفته ۱۱ کشته داشته است، تصریح کرد: این مسائل قابل تحمل نیست و متأسفانه مسئولان وزارت راه نیز چاره ای برای آن نمی اندیشند.

یوسفیان ملا از جلسه امروز خود با وزیر راه و معاونینش خبر داد و تأکید کرد که قرار است در این جلسه که در وزارت راه برگزار می شود، مباحثمربوط به مسیرهای منتهی به آمل بررسی و تلاش ها برای رفع مشکلات انجام شود.

وی همچنین از جلسه روز گذشته خود با محمدباقر نوبخت معاون نظارت و برنامه ریزی راهبردی رئیس جمهور خبر داد و گفت: در این جلسه که در دفتر آقای نوبخت برگزار شد پیرامون مباحثمرتبط با جاده های منتهی به آمل مباحثی مطرح شد؛ آقای نوبخت بودجه جاده هراز را در حد اعلی تخصیص دادند.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی از قول مساعد مسئولان برای رفع مشکلات جاده های منتهی به شهر آمل خبر داد و در عین حال تاکید کرد که مشکلات موجود در این مسیرها باعثافزایش تلفات جاده ای شده و باید هرچه سریعتر رفع شود.

یوسفیان ملا همچنین از برخی عملکردهای پلیس راه انتقاد کرد و خواستار اهتمام ویژه مأموران برای کاهش تصادفات شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر