|
|
کدخبر: ۱۴۷۳۵۸

در جلسه وزیر اقتصاد با کمیسیون اقتصادی مجلس تصویب شد /

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسه مشترک این کمیسیون با وزیر اقتصاد مقرر شد جلسات مکرر بین این وزارتخانه و کمیسیون اقتصادی مجلس در جهت تحقق اهداف سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی از سال آینده برگزار شود.

عبدالکریم رجبی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیمبا اشاره به جلسه شب گذشته اعضای این کمیسیون با وزیر اقتصاد، گفت: در این جلسه مباحثی پیرامون اهداف سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی که از سوی رهبر انقلاب به دستگاه ها ابلاغ شده، مطرح شد.

وی افزود: در این جلسه که با حضور وزیر اقتصاد و معاونین این وزارتخانه برگزار شد، به این نتیجه رسیدیم که از سال آینده جلسات مکرر و هفتگی بین کمیته اقتصاد مقاومتی کمیسیون اقتصادی مجلس و نیز در سطح بخش های مختلف وزارت اقتصاد برگزار شود تا بر این اساس در جهت اهداف سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی اقدامات لازم انجام شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه اظهارداشت: قرار است از سال آینده این جلسات به صورت مستمر و هفتگی بین کمیسیون اقتصادی مجلس و معاونان وزارت اقتصاد در بخش های گمرک، مناطق آزاد و مالیات برگزار شود.

رجبی خاطر نشان کرد: این جلسات به منظور هماهنگی های بیشتر بین دولت و مجلس در زمینه تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی برگزار می شود که قرار است پس از نهایی شدن اهداف این سیاست ها، به جمع بندی نهایی در این زمینه برسیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر