|
|
کدخبر: ۱۴۷۳۶۲

افضلی فرد در گفت وگو با تسنیم خبر داد

خبرگزاری تسنیم: سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: کمیته بررسی اخراج دانشمندان هسته ای باید اواخر فروردین یا اوایل اردیبهشت ۹۳ نظر خود را اعلام کند.

مصطفی افضلی فرد سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیم، با اشاره به کمیته بررسی شکایت ۶ نماینده مجلس از سازمان انرژی اتمی، گفت: پس از وصول شکایت نمایندگان تهران از سازمان انرژی اتمی به دلیل اخراج و جابجایی دانشمندان هسته ای، این موضوع در دستور کار کمیسیون اصل ۹۰ قرار گرفت و در جلسه ای با حضور علی اکبر صالحی رئیس این سازمان بررسی شد.

وی ادامه داد: پس از این جلسه کمیته ای متشکل از برخی اعضای کمیسیون اصل ۹۰، نماینده سازمان انرژی اتمی و نمایندگان شکایت کننده تشکیل شد تا تمام مستندات موجود را مورد بررسی قرار دهند و نظر نهایی در باره این پرونده را اعلام کنند.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خاطرنشان کرد: فرصت این کمیته برای اعلام نظر حدود یک ماه است که با در نظر گرفتن مدت دو هفته ای عید نوروز، این کمیته باید اواخر فروردین یا اوایل اردیبهشت نظر خود را اعلام کند و دو طرف باید تابع رای نهایی این کمیته باشند.

خبرگزاری تسنیمپیش از این ازتشکیل کمیته ای برای اعلام نظر نهایی درباره اخراج دانشمندان هسته ایدر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خبر داده بود.

انتهای پیام /

ارسال نظر