|
|
کدخبر: ۱۴۷۷۹۰

خبرگزاری تسنیم: فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران طی پیامی در پیش بودن سال جدید را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش گروه دفاعیخبرگزاری تسنیم، امیر دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش به مناسبت سال نو هجری شمسی پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام وی به شرح زیر است:

امیدوارم خداوند کمک کند به ما و شما که ان شا ءالله بتوانیم این سال را با اراده خودمان و با همت خودمان مبارک کنیم.

بخشی از این مبارک بودن و مبارک شدن دست خود ما است، اگرچه توفیق، کمک، اراده و قدرت الهی در همه امور عالم از امور طبیعی و انسانی، برای اهل دل و اهل نظر محسوس است لکن شرط لازم در اغلب موارد برای توجه به این رحمت پرودگار تلاش ما است.

رهنمود فرماندهی معظم کل قوا در دیدار با فرماندهان عالی رتبه نیروهای مسلح(۱۴/۱ / ۱۳۹۰)

سلام علیکم،

سالی که گذشت به فرمان مقام معظم ولایت " سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی " نام گرفت و با همه توطئه ها و تحریم ها و فشارهای استکبارجهانی، نیروی دریایی راهبردی مثل همیشه با تلاش همه دریادلان ولایت مدار جزو پیشگامان اجرای این فرمان بود، بادبان ها را برافراشتید و با یاد و حماسه امام حسین(ع) با سیطره بر دریاهای دوردست تر و گذشتن از خط استوا و نیم کره زمین، ثابت نمودید که مرد میدان و مرد دریایید و با به اهتزاز درآوردن پرچم پر افتخار میهن اسلامی، برای ملت های تحت ستم، الهام بخش شدید.

آن چنان که نام پرآوازه نیروی دریایی، با غرور و شوق ملی همراه شد تا جایی که فرماندهی معظم کل قوا در مراسم سالروز نیروی دریایی سال ۹۲ فرمودند: " نیروی دریایی ارتش، نیرویی است که هم سیاسی و بین المللی و هم علمی و هم نظامی است. "

لازم می دانم در آستانه سال نو، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت حضرت صدیقه کبری(س) و ایام فاطمیه، از خدمات صادقانه و ارزشمند و تلاش مستمر و مؤثر همه همرزمان دریادل نیروی دریایی راهبردی در یک سال گذشته(سال ۹۲) که در اجرای اوامر فرماندهی معظم کل قوا و انجام وظایف سربازی و خدمتگزاری به میهن اسلامی که همانا با توکل به خداوند متعال و الطاف و عنایات حضرتش بوده است، صمیمانه قدردانی نمایم.

از درگاه ایزد منان و تحت عنایات حضرت ولی عصر(عج) در پرتو هدایت های فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای(مدظله العالی) در سال جدید، روزگاری سرشار از سعادت و سلامت برای همه همرزمانم و خانواده های ارجمندشان همراه با استمرار توفیقات در انجام خدمات شایسته به کشور عزیزمان آرزومندم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

دریادار دکتر حبیب الّله سیاری

انتهای پیام /

ارسال نظر