|
|
کدخبر: ۱۴۷۷۹۸

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس:

خبرگزاری تسنیم: نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: شمارش معکوس برای افول امپراطوری پوشالی آمریکا آغاز شده است.

به گزارشخبرگزاری تسنیمازخرم آباد، حجت الاسلام علی شیرازی شامگاه سه شنبه در همایش گردهمایی فعالان فرهنگی که در سالن علامه طباطبائی خرم آباد برگزار شد، اظهار کرد: برخی فکر می کنند امام خمینی(ره) از سال ۱۳۴۲ مبارزات خود علیه رژیم پهلوی را شروع کرده است، در حالی که نخستین سند مبارزاتی امام خمینی(ره) ۲۰ سال قبل و در سال ۱۳۲۱ منتشر شده است.

وی افزود: در قدیمی ترین سند تاریخی امام خمینی(ره) که در سال ۱۳۶۳ قمری تدوین شده امام(ره) مردم را به قیام برای خدا و نجات دین دعوت کرده است.

حجت الاسلام شیرازی تصریح کرد: دعوت امام(ره) دعوت به اسلام است، ایشان در سخنان خود اظهار می کند از زمانی که دولت بی حیثیت و بی سواد پهلوی روی کار آمد دین را مورد هدف قرار داد و امام در مقابل، نجات دین از دست دشمن را هدف قرار داد.

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران افزود: هدف ولی فقیه باید هدف پیغمبر باشد، همان گونه که هدف پیغمبر ترسیم دین بود ولی فقیه نیز باید به ترسیم و معرفی دین بپردازد.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری وقتی دغدغه هایش را در جمع و برای عموم مردم بیان می کند که در جلسات خصوصی دولت به مسئولان گوشزد کرده باشد.

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: امروزه وظیفه همه ما دفاع از دین و ارزش ها است زیرا تضعیف نظام اسلامی یعنی تضعیف دین و وظیفه ما است که به مسئولان تذکر دهیم که وظیفه آن ها دفاع از دین و ارزش های والای آن است.

حجت الاسلام شیرازی بیان کرد: همان گونه که آمریکا در مقابل دین ما ایستاد ما نیز در برابر آن ها می ایستیم و تا زمانی که آمریکا در برابر ارزش های ما ایستادگی کند ما هم در برابر استکبار می ایستیم.

وی افزود: شمارش معکوس افول قدرت پوشالی آمریکا آغاز شده است.

انتهای پیام / ب

ارسال نظر