|
|
کدخبر: ۱۴۷۹۲

رهبر انقلاب در مراسم دانش‌آموختگی ارتش:

هفتمین مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشگاه‌های ارتش با حضور فرمانده معظم کل قوا برگزار شد.

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم، هفتمین مراسم مشترک دانش‌آموختگی، تحلیف و اهدای سردوشی دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران، با حضور آیت‌الله ‌العظمی خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا آغاز شد. مهمترین محورهای بیانات رهبر انقلاب به شرح ذیل است:

** ما از تحرک دیپلماسی دولت حمایت می‌کنیم و به تلاش دیپلماسی اهمیت می‌دهیم و از آنچه در سفر اخیر بود حمایت می‌کنیم البته برخی از آنچه در سفر نیویورک پیش آمد به نظر ما بجا نبود لکن ما به هیئت دیپلماسی دولت عزیزمان خوشبین هستیم ولی به آمریکایی‌ها بدبینیم.

** ما به آمریکایی‌ها بدبینیم و هیچ اعتمادی به آنان نداریم، دولت آمریکا غیرقابل اعتماد و خودبرتربین و غیرمنطقی و عهدشکن است و دولتی در تصرف شبکه صهیونیسم بین‌المللی است که بخاطر صهیونیست‌ها مجبور است با رژیم غاصب مماشات کنند و نرمش نشان دهند.

** به مسئولین خود اعتماد داریم و خوشبین هستیم و از آنها می‌خواهیم با دقت و ملاحظه همه جوانب، گام‌ها را درست و محکم بردارند و منافع ملی را یک لحظه به فراموشی نسپارند.

** اتحاد ملی، آرمان‌های والای نظام و استحکام ملت ایران را حفظ کرده؛ امروز ملت ایران ملت عزیزی است و این عزت روز به روز روبه افزایش خواهد بود.

** ما در کنار آمادگی‌های همه جانبه اقتصادی، امنیت داخلی، استحکام ساخت درونی نظام، وحدت ملی و نظامی، به تلاش و تحرک دیپلماسی اهمیت می‌دهیم.

** کسی را تهدید نمی‌کنیم اما لازم می‌دانیم ملت و کشور عزیز ایران در سایه حصار مستحکم نیروهای مسلح احساس امنیت کنند. وظیفه همه مسئولان تلاش در راه استحکام نیروهای مسلح است.

** تهدیدهای مکرر و مشمئز کننده دشمنان ملت ایران را می‌شنویم، پاسخ به هرگونه شرارت پاسخ جدی و سخت خواهد بود. این را همه کسانی که عادت کرده‌اند ملت ایران را با زبان تهدید کنند باید بدانند.

این خبر در حال تکمیل است...

ارسال نظر