|
|
کدخبر: ۱۴۸۱۶۰

در مراسم تحویل سال جدید در جوار شهدای تازه تفحص شده

خبرگزاری تسنیم: دبیر شورای عالی امنیت ملی تئوری اقتصاد مقاومتی را برای مقابله با دشمن دانست و اضافه کرد: با علمداری رهبر انقلاب تحریم ها را پشت سر می گذاریم.

به گزارشخبرگزاری تسنیمبه نقل از پایگاه خبری بسیج، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی با حضور در مراسم تحویل سال نو در جوار ۴۴ شهید تازه تفحص شده حاضر در معراج شهدای پادگان شهید محمودوند اهواز در جمع زائران حاضر در این مراسم اظهار کرد: مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خود با دست اندرکران راهیان نور عبرت گرفتن از دفاع مقدس را یکی از دست آوردهای راهیان نور است.

وی ادامه داد: با بررسی دفاع مقدس می بینینم شهدا و مجاهدانی که آن روز مقابل دشمن تا بن دندان مسلح و مورد حمایت تمام مستکبرین دنیا ایستادند انسان های معمولی و عادی بودند که با آموزه های دینی و اطاعت از رهبری در مقابل دشمن ایستادند و دشمنی که می خواست ملت ایران را ذالیل کند با فرهنگ عاشورایی، هدایت رهبری و ایمان و دین مداری آن ها وادار به عقب نشینی شد.

شمخانی با بیان این که امروز هم ما درگیر جنگ هستیم ادامه داد: جنگ امروز بدون سلاح گرم و شهید است و دشمن در آن به دنبال تصرف سرزمین نیست بلکه به دنبال یک ایران ضعیف شده اقتصادی است.

وی ادامه داد: ما توانستیم سرمایه های انسانی خود آن چنان در هم تنیده کنیم که نه تنها در مقابل دشمن بایستیم بلکه حکومت بغداد را به از چند سال به یک حکومت شیعی تبدبل کنیم.

شمخانی خاطرنشان کرد: مقابله با این جنگ بی صدا طرحی می خواست که با اقتصاد مقاومتی محقق شد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی تئوری اقتصاد مقاومتی را برای مقابله با دشمن دانست و اضافه کرد: با علمداری رهبر انقلاب تحریم ها را پشت سر می گذاریم.

انتهای پیام /

ارسال نظر