|
|
کدخبر: ۱۴۸۶۱۹

رحمانی فضلی در جمع فرماندهان انتظامی استان خراسان شمالی:

خبرگزاری تسنیم: وزیر کشور در جمع فرماندهان انتظامی استان خراسان شمالی، اظهار داشت: تامین امنیت در حوزه های اجتماعی و اقتصادی قابل قبول است.

به گزارش حوزه دولتخبرگزاری تسنیم، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در جمع فرماندهان انتظامی استان خراسان شمالی، گفت: با نگاهی به آسیب ها، آشوب های اجتماعی، قتل و عملیات های انتحاری در کشورهای همسایه و منطقه می توان به امنیت بالا در جمهوری اسلامی ایران پی برد.

وی با اشاره به اینکه محور همه این آشوب ها و درگیری ها در منطقه، آمریکایی ها هستند، افزود: آنها قصد دارند تئوری اسلام هراسی را به عنوان یک اصل به ملت ها بقبولانند.

وزیر کشور در ادامه تصریح کرد: دشمنان با استفاده از ابزارهایی چون فرقه های به ظاهر مسلمان همچون تکفیری ها، سلفی ها و وهابی ها می خواهند تصویری نامطلوب از ایران را در رسانه ها به نمایش بگذارند.

رحمانی فضلی همچنین خاطرنشان کرد: در اوج درگیری ها می بینیم کشور عزیزمان ایران، ابراهیم وار در گلستان است که این شرایط را مدیون رهبر معظم انقلاب و سپس نیروهای انتظامی و نظامی که شبانه روز تلاش می کنند، هستیم.

وی با اشاره به اینکه موقعیت جغرافیایی ما به خاطر توپوگرافی مرزی، موقعیتی امن نیست، تصریح کرد: با همه این مشکلات، کشور ما کشوری با ثبات، آرام و با امنیت است که نتیجه زحمات نیروهای امنیتی است.

رئیس شورای امنیت کشور با اشاره به اینکه نسبت به سنوات گذشته کشفیات بسیار زیاد موادمخدر و کنترل های بیشتری داشتیم، گفت: در سال ۹۲ در حوزه مواد مخدر بیش از ۷۰ درصد درگیری ها که قبلاً در خاک کشور بود را به مناطق مرزی بردیم.

رحمانی فضلی در ادامه ثبات بیشتر در مناطق مرزی کشور و جلوگیری از ورود مواد مخدر به ایران را نتیجه زحمات بی وقفه ماموران نیروی انتظامی دانست.

وی با اشاره به اینکه نزاع ها، درگیری ها و ناهنجاری ها در حوزه های اجتماعی بسیار پایین است، تصریح کرد: نگاه ما بر این است که در کشور اسلامی مان حتی حداقل آمار جرائم هم نباید وجود داشته باشد.

وزیر کشور در پایان خاطرنشان کرد: برقراری امنیت اقتصادی در کشور قابل قبول است البته بخشی در اختیار نیروی انتظامی نیست که آن هم دستگاه های کنترلی و حراستی در اختیار دارند.

انتهای پیام /

ارسال نظر