|
|
کدخبر: ۱۴۹۰۱۶

کوثری در گفت وگو با فارس:

فرمانده اسبق لشکر ۲۷ محمد رسول الله(ص) با اشاره به پیام حضور مقام معظم رهبری در منطقه آبادان، گفت: می توان با همان روحیه شکست حصر آبادان بر مشکلات اقتصادی فائق آمد و اقتصاد مقاومتی را محقق کرد.

محمد اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسیخبرگزاری فارس، با اشاره به پیام حضور مقام معظم رهبری در منطقه آبادان همزمان با طرح موضوع اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: حضور رهبر معظم انقلاب در منطقه خوزستان و مناطق غرب کشور به خصوص در نقاط مشخصی که با دشمن نبرد کردیم و موفقیت رزمندگان اسلام ثبت شد، نشان دهنده لزوم ایستادگی و مقاومت است.

کوثری تاکید کرد: بنابراین با تدبیر و برنامه ریزی دقیق و انگیزه دادن به رزمندگان و انگیزه داشتن کسانی که می خواهند عملیات کنند، می توان با کمترین امکانات باعثموفقیت بزرگی شد.

فرمانده اسبق لشکر ۲۷ محمد رسول الله(ص) ادامه داد: این حضور رهبری این نکته را می رساند که در همه زمینه ها می توان با چنین روحیه ای عمل کرد لذا در بحثدفاع مقدس که عملیات شکست حصر آبادان انجام شد، دشمن فکر هم نمی کرد ما بتوانیم این کار بزرگ را انجام دهیم بنابراین اگر جمعی اراده کند که بر مشکلات فائق آید موفق خواهد شد و موضوع اقتصاد مقاومتی نیز بر همین اساس است.

وی با بیان اینکه فرمول های اقتصادی با فرمول های دفاع مقدس تفاوت اساسی دارد اما کلیات آن در یک جهت است، افزود: کسانی که در زمینه اقتصادی خود را فرمانده و اقتصاد دان می دانند و امور اجرایی را بر عهده دارند باید انگیزه لازم را برای تحقق اقتصاد مقاومتی داشته باشند.

کوثری ابراز امیدواری کرد که اقتصاد ما بر اساس طرح اقتصادی مقاومتی که توسط رهبر انقلاب مطرح شده است، پیش برود و مسئولان همچون دوران دفاع مقدس اراده کرده و اقتصادی با زیربنایی مستحکم برای کشور ایجاد کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس درباره اینکه می توان با همان روحیه شکست حصر آبادان بر مشکلات اقتصادی فائق آمد و اقتصاد مقاومتی را محقق کرد، گفت: این امر مقدمه ای بر مسائل بعدی است، حتی در بعد فرهنگی هم اصل بر همین اساس است و فقط مسئولان اصلی باید در این زمینه اراده کنند.

انتهای پیام /

ارسال نظر