|
|
کدخبر: ۱۵۰۵۵۴

بیانی در گفت وگو با فارس:

دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت مردم سالاری دینی را رمز موفقیت نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: اینکه مردم ما هرساله با حضور در انتخابات، نظام جمهوری اسلامی را تائید می کنند به دلیل تحقق مردم سالاری دینی در کشور است.

علی بیانی دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاهخبرگزاری فارسبا اشاره به تفاوت انقلاب اسلامی و دیگر انقلاب ها در کشورهای مختلف دنیا، گفت: حضور امام خمینی(ره) به عنوان رهبری مقتدر در راس انقلاب اسلامی سبب شده است تا انقلاب ما با دیگر انقلاب ها به گونه ای تفاوت داشته باشد که مردم پس از گذشت دو ماه از انقلاب اسلامی با حضور ۹۸ درصدی رای موافق خود به نظام را اعلام کنند و این اقتدار رهبری در حال حاضر نیز با حضور مقام معظم رهبری تداوم یافته است.

وی افزود: رای «آری» امروز مردم به نظام حضور حماسه ساز در انتخابات مختلف است و این حضور اعتماد مردم به نظام پس از ۳۵ سال را نشان می دهد.

بیانی درصد حضور مردم در انتخابات را رای قاطع و مطلق مردم به نظام عنوان کرد و گفت: مردم در انتخابات هر ساله نشان داده اند که هر سلیقه سیاسی که داشته باشند ولی نظام جمهوری اسلامی را بهترین حکومت برای ایران می دانند.

دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت اظهار داشت: علاوه بر حضور رهبری مقتدر در راس نظام جمهوری اسلامی ایران، تحقق مردم سالاری دینی در کشور نیز سبب شده است تا مردم برای حضور در انتخابات اقبال زیادی نشان دهند در حالیکه در دیگر کشورها اینگونه نیست و مردم انگیزه ای برای حضور در انتخابات ندارند زیرا خود را در مسائل سیاسی کشور شریک نمی دانند.

بیانی اضافه کرد: در ایران مردم می بینند که کاندیداها با هر سلیقه ای می توانند در انتخابات شرکت کنند و رای مردم نیز مورد توجه است بنابراین با انگیزه پای صندوق های رای حضور می یابند.

انتهای پیام /

ارسال نظر