|
|
کدخبر: ۱۵۰۵۸۴

نماینده مردم خمین در مجلس:

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۲ فروردین دست برخی لیبرال های وابسته به غرب که خود را به بدنه انقلاب نزدیک کرده و به دنبال حذف اسلامی بودن جمهوری و حاشیه راندن اسلام از صحنه سیاست بودند را رو کرد.

محمدابراهیم رضایی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم درخمین، با اشاره به روز۱۲فروردین و تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: تشکیل حکومت و نظام سیاسی از مهم ترین اقدامات یک کشور پس از انقلاب سیاسی محسوب شده و رای مردم در انتخاب نوع حکومت اگر چه در برخی از کشورهای از اهمیت بالایی برخوردار نیست، اما در نظام اسلامی ایران، حکومت با رای مردم انتخاب شده و تا کنون نیز مردم به نحو مطلوبی در صحنه های دفاع از نظام اسلامی حضور یافته اند.

وی افزود: انتخاب مردم در ۱۲ فروردین سال ۵۸ و برگزاری همه پرسی و انتخاباتی آزاد از آثار و برکات استقرار حکومت اسلامی در ایران محسوب شده و ملت ایران همان گونه که در به پیروزی رسیدن انقلاب سهم داشتند در انتخاب نوع آن نیز آزادانه به پای صندوق های رای آمده و در همه پرسی شرکت کردند.

رضایی تصریح کرد: شور و نشاط مردم برای حفظ انقلاب خود از همان روزهای سرنوشت ساز آغاز شده و مردم ایران در طول ۳۵ سال گذشته برای ادامه روند انقلاب هیچ گاه از وظیفه ای که به آنها محول شده، کوتاهی نکرده اند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ایستادگکی ملت ایران درپای آرمانهای انقلاب اسلامی گفت: رای مردم به جمهوری اسلامی توسط اکثریت قریب به اتفاق مردم یک واقعه تاریخی برای نظام اسلامی ایران پس از ۲۲بهمن ۱۳۵۷ بود، اگر در ۲۲ بهمن، رژیم ستمشاهی پهلوی سقوط کرد، در ۱۲ فروردین ۱۳۵۸، نظام جدید پا به عرصه ظهور گذاشت و مردم نیز با حضور پای صندوق های رای، پاسخ محکم آری به نظام جمهوری اسلامی دادند.

وی افزود: حماسه ۱۲ فروردین ۱۳۵۸، نخستین انتخابات در کشور بود که با حضور گسترده مردم برگزار شد و دست برخی لیبرال های وابسته به غرب که خود را به بدنه انقلاب نزدیک کرده و به دنبال حذف اسلامی بودن جمهوری و حاشیه راندن اسلام از صحنه سیاست بودند را رو کرد.

رضایی تصریح کرد: یوم الله ۱۲ فروردین، روز تحقق شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی توسط ملت بیدار ایران برای تعیین سرنوشت کشورشان بود.

وی اینکه دشمنان همواره در پی براندازی نظام اسلامی ایران هستند گفت: دشمن با تمام تلاش سعی در ممانعت رأی مردم به جمهوری اسلامی ایران بود اما مردم با حضور و رأی خود به جمهوری اسلامی ایران در ۱۲ فروردین مشت محکمی به دهان دشمنان ایران اسلامی زدند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جمهوری اسلامی با نفی نظام های سیاسی مسلط بر دنیا، الگویی جدید و شیوه ای نوین از حکومت داری را به جهانیان ارائه کرد و امروز با گذشت بیش از سه دهه از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، آنچه که بیش از همه مستکبران و دشمنان این ملت و نظام را دچار وحشت و هراس ساخته، پیشرفتها و موفقیتهای روزافزون این نظام الهی است.

انتهای پیام / ب

ارسال نظر