|
|
کدخبر: ۱۵۰۵۹۵

کوثری در گفت وگو با فارس:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: عمده هدف اسرائیل از تبلیغات در مورد «گنبد آهنین» مرعوب کردن حریف است، نه بیان واقعیت، در حالی که ما دست رژیم صهیونیستی را خوانده ایم و فریب بزرگنمایی های آنها را نمی خوریم.

اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو باخبرگزاری فارسبا اشاره به اشتباه سامانه موشکی «گنبد آهنین» رژیم صهیونیستی در شلیک ۲ موشک به شهرک صهیونیست نشین «ایلات» گفت: تبلیغات صهیونیست ها و بزرگنمایی آن ها در مورد قابلیت های «گنبد آهنین» در انهدام هر موشک شلیک شده به سوی رژیم صهیونیستی، بیشتر نوعی عملیات روانی است.

وی در ادامه اظهار کرد: البته این به آن معنا نیست که «گنبد آهنین» اسرائیل صد در صد ناکارآمد است، بلکه به این معناست که برخلاف تبلیغات فراوان، توانایی ممانعت از اصابت تمام موشک هایی که سرزمین های اشغالی را هدف بگیرند، ندارد.

کوثری با تأکید بر اینکه همان طور که تاکنون سامانه دفاعی موشکی رژیم اشغالگر قدس نتوانسته است نفوذناپذیر بماند، از این به بعد نیز قادر نخواهد بود، از اصابت موشک ها به این سرزمین ها جلوگیری کند، گفت: عمده هدف اسرائیل از تبلیغات در مورد «گنبد آهنین» مرعوب کردن حریف است، نه بیان واقعیت، در حالی که ما دست رژیم صهیونیستی را خوانده ایم و فریب بزرگنمایی های او را نمی خوریم.

انتهای پیام /

ارسال نظر