|
|
کدخبر: ۱۵۰۶۰۴

آصفری در گفت وگو با فارس:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: «گنبد آهنین» یک ژست تبلیغاتی و ژورنالیستی بیش نیست و در برابر کوچکترین اقدام مقاومت از بین خواهد رفت.

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک و عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری فارسبا اشاره به اشتباه سامانه موشکی گنبد آهنین در شلیک ۲ موشک به شهرک صهیونیست نشین «ایلات» اظهار داشت: این اتفاق نشان داد رژیم صهیونیستی آنقدرها که سر و صدا می کند مبنی بر اینکه امروز تبدیل به یک قدرت بزرگ شده است، این طور نیست.

وی افزود: شکست رژیم صهیونیستی در جنگ های ۳۳ روزه و ۲۲ روزه حزب الله لبنان و غزه نشان داد که ریشه های این رژیم جعلی آنقدر سست و بی اساس و بنیان هستند که با کوچکترین ضربه ای نابود می شوند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه یادآور شد: اگر ملت ها در برابر زیاده خواهی های رژیم صهیونیستی مقاومت و ایستادگی کنند، اسرائیل به خودش جرأت نمی دهد به سمت مردم مظلوم و بی دفاع غزه موشک شلیک کند.

آصفری در پایان با بیان اینکه همه ملت های مسلمان و آزادی خواه جهان باید در برابر این رژیم جعلی ایستادگی کنند، خاطرنشان کرد: «گنبد آهنین» یک ژست تبلیغاتی و ژورنالیستی بیش نیست و می تواند در برابر کوچکترین اقدام مقاومت از بین برود و قابل نفوذ است.

انتهای پیام /

ارسال نظر